Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Sukces i skandal są synonimami talentu, który wykształcił się w Klub Myszki Miki w latach 90. Wystarczy spojrzeć na byłych członków Britney Spears i Justina Timberlake’a.

Ale Keri Russell, której udało się uniknąć niektórych niefortunnych narracji o dziecięcych gwiazdach, którym uległy inne osoby, rzuca światło na własną skandaliczną historię: dlaczego potencjalnie wyrzucono ją z programu.

Odwiedzając podcast Jesse Tylera Fergusona, „Kolacja ode mnie” Russell zasugerował, że dojrzewanie było prawdopodobnie tym, co spowodowało, że niektórzy członkowie obsady, w tym ona sama, zostali usunięci z serialu. Ferguson sprowokował zaskakujące wyznanie Russella, pytając, czy istnieje granica wieku dla udziału w serialu.

KERI RUSSELL TWIERDZI, ŻE BYŁA „NAJMNIEJ UTALENTOWANA” W KLUBIE MYSZKI MIKI, ŻARTUJE „NIE WSZYSCY UJŚLI ŻYWY”

JC Chasez z NSYNC po lewej i Keri Russell 6 od lewej na zdjęciu z obsadą "Zupełnie nowy klub Myszki Miki"

Keri Russell (czwarta od prawej) pozuje z kolegami z obsady „All New Mickey Mouse Club”, w tym z członkiem NSYNC JC Chasez (po lewej). (Buena Vista Television/ Dzięki uprzejmości: Everett Collection)

„Tak, to zazwyczaj dziewczyny, które wyglądają, jakby były aktywne seksualnie, a ja prawdopodobnie byłam jedną z pierwszych” – przyznała. „One mówią: „Ona wyszła! Ona wyszła! Ta odeszła!” – zażartowała.

„Tymczasem chłopcy zostali, aż skończyli 19 lat” – narzekał Russell. „Pomyślałem sobie: „Um, a tak w ogóle, uprawiałem seks z tą osobą. Wiem, że uprawiali seks”.

„Muszkieterki w ciąży nie są na liście” – stwierdziła. „Więc odeszłam mając prawdopodobnie 17 lat”.

  Nikki DeLoach, Justin Timberlake, Christina Aguilera, Britney Spears, Ryan Gosling, TJ Fantini i Tate Lynche pojawiają się w zdjęciu promocyjnym "Zupełnie nowy klub Myszki Miki"

Keri Russell, której nie ma na zdjęciu, współpracowała z Ryanem Goslingiem, Justinem Timberlakiem, Christiną Aguilerą i Britney Spears (wszyscy na zdjęciach) nad swoim ostatnim sezonem „The All New Mickey Mouse Club”. (Buena Vista Television/ Dzięki uprzejmości: Everett Collection)

Russell opowiedziała także, jak zdobyła rolę w „The All New Mickey Mouse Club” po tym, jak wzięła udział w castingu w Denver z kilkoma przyjaciółmi.

„Myślę, że wtedy Disney szukał dzieciaków, które byłyby w pewnym sensie normalne” – powiedziała Fergusonowi. W szczerym wywiadzie dla W Magazine w zeszłym roku Russell stwierdziła, że ​​była „najmniej utalentowana” z obsady.

Keri Russell z bardzo kręconymi włosami w czerwonym topie i dżinsach, uśmiechnięta na portrecie

Keri Russell przez trzy sezony występowała w serialu „The All New Mickey Mouse Club”. (CBS przez Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

„Byłam tam w czasach, gdy było tam wielu sławnych dzieciaków” – powiedziała portalowi. „I mówię to całkowicie szczerze: byłam dosłownie najmniej utalentowaną osobą. Nie żartuję. Kiedy patrzę na te dzieciaki, myślę sobie, dlaczego, u licha, wybrali właśnie mnie? Christina Aguilera i Justin Timberlake i Ryan Gosling i Britney Spears. To było szalone.”

JC Chasez w koszulce, Keri Russell w jednoramiennym topie, Justin Timberlake w skórzanej kurtce i Chris Kirkpatrick w czerwonej koszuli

Byli muszkieterowie Myszki Miki, Keri Russell, JC Chasez i Justin Timberlake pozują do wspólnego zdjęcia podczas gali Teen Choice Awards 2000 z członkiem NSYNC, Chrisem Kirkpatrickiem. (Jeff Kravitz/FilmMagic/Getty Images)

Mówiąc o tym, jak jej ścieżka kariery odbiegała od innych wielkich nazwisk, Russell powiedziała Fergusonowi: „Myślę, że najbardziej przerażającą częścią dziecięcego aktorstwa jest to, że zazwyczaj jest to jedno lub dwoje dzieci, a wszyscy są dorośli. I to naprawdę przyspiesza dorosłość wszystkiego. A dla ’Klub Myszki Mikibyło nas 19. Dorośli byli dla mnie niewidzialni. Rozumiesz, o co mi chodzi?”

PODOBA CI SIĘ TO, CO CZYTASZ? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ROZRYWKI

Keri Russell w czarnej, głęboko wyciętej marynarce na dywanie

Keri Russell, obecnie 48-letnia, twierdzi, że prawdopodobnie wyrzucono ją z programu Disney Channel, ponieważ wyglądała na „aktywną seksualnie”. (Araya Doheny/FilmMagic/Getty Images)

Wszystkie dzieci występujące w programie musiały mieć przy sobie rodzica, według Russella. „Miałem 15-17 lat. Więc myślę, że to było wyjątkowe w byciu małym aktorem w tak młodym wieku. Więc nie byłem zupełnie sam ze wszystkimi dorosłymi. I myślę, że to było pomocne”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWSSource link