„Dziewczyna Hawk Tuah” chłonie to wszystko, a sensacja ta dotarła teraz do świata sportu.

Haliey Welch stała się w ostatnich tygodniach viralem dzięki swojemu teraz już niesławnemu powiedzeniu, które było jej odpowiedzią, gdy zapytano ją „jaki ruch” w sypialni doprowadza faceta do „szaleństwa”.

„Awh, musisz hawk… tuah, pluj na tę rzecz – rozumiesz?” powiedziała w Nashville podczas weekendu Country Music Awards.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Tua Tagovailoa schodzi z boiska

Tua Tagovailoa z Miami Dolphins podczas meczu z New York Jets na Hard Rock Stadium 17 grudnia 2023 r. w Miami Gardens na Florydzie. (Brandon Sloter/Image Of Sport/Getty Images)

Klip natychmiast stał się hitem na TikToku i od tego czasu rozprzestrzenia się wszędzie.

Początkowo Welch (21 lat) starała się nie rzucać w oczy, ale teraz postanowiła wykorzystać tę szansę.

W ten weekend miała swój pierwszy płatny występ, w ramach którego udała się do Daer Dayclub na południu Florydy, co okazało się idealnym wyborem.

W wideo uzyskane przez TMZWelch świętował osiągnięcie miliona obserwujących na Instagramie, więc dziewczyny z butelkami wyszły na imprezę, a Welch miał na sobie koszulkę Miami Dolphins.

Pasująco, miała na sobie Tua Tagovailoa golf.

Według portalu TMZ dostała 30 tys. dolarów za wstęp do klubu, a także prowadzi rozmowy w sprawie udziału w reality show.

Tua Tagovailoa szuka rzutu

Rozgrywający Miami Dolphins Tua Tagovailoa podaje piłkę w pierwszej połowie meczu przeciwko Tennessee Titans 11 grudnia 2023 r. w Miami na Florydzie. (Zdjęcie AP/Rebecca Blackwell)

JOE BURROW CHCE PRZYWRÓCIĆ KONTROWERSYJNE ŚWIĘTOWANIE PRZYŁOŻENIA

Welch została również zaproszona na scenę w Nashville podczas niedawnego koncertu Zacha Bryana i spotkała się z Shaquille O’Neal.

Czterokrotna mistrzyni NBA powiedziała Welch, że powinna mieć wokół siebie „mądry zespół”, który będzie walczył z tymi, którzy próbują wykorzystać jej nagłą sławę, a także ignorować pełne nienawiści komentarze, które słyszy pod swoimi filmami, podały źródła TMZ Sports.

Welch niedawno przerwała milczenie na temat swojej sławy w podcaście Barstool Sports „Plan Bri Uncut” z Brianną LaPaglia. Rozproszyła niektóre plotki na swój temat, w tym te, że była nauczycielką i że została zwolniona z pracy z powodu swoich wirusowych uwag.

Tua Tagovailoa cofa się, aby podać

Tua Tagovailoa z Miami Dolphins próbuje podać piłkę przeciwko Detroit Lions w pierwszej kwarcie na Ford Field 30 października 2022 r. w Detroit. (Król Del Rio/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Welch powiedziała też, że ktoś zaoferował jej 600 dolarów za potencjalny słoik z jej śliną.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link