Walka o demokrację trwa, gdy wkraczamy w drugą połowę 2023 r. W miarę upływu roku stajemy w obliczu kłamstw, korupcji i przemocy. Dlatego walka o Amerykę będzie trwała, podczas gdy republikanie w Senacie będą starali się uniemożliwić demokratom uchwalenie nawet najbardziej popularnych środków za prezydentury Bidena.

Podczas gdy ceny gwałtownie rosną w całym kraju, a nasze prawa są zagrożone, Amerykanie tacy jak Ty nadal walczą o reprezentację i sprzeciwiają się wzrostowi faszyzmu. Pomimo wyzwań, z jakimi obecnie mierzy się branża dziennikarska, mieliśmy szczęście, że mamy lojalną bazę czytelników i że do tej pory mogliśmy poruszać się po tym krajobrazie. Jeśli jesteś jednym z ponad 5000 naszych subskrybentów, nie możemy Ci wystarczająco podziękować.

Nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności wam — naszym czytelnikom, darczyńcom i subskrybentom — za wasze zaangażowanie w Raw Story. Jeśli nie możecie się przyczynić, wasza liczba czytelników jest więcej niż wystarczająca. Jeśli jednak możecie, to znaczyłoby to dla nas cały świat. Subskrypcje i darowizny są kluczowe dla zrównoważonego rozwoju branży informacyjnej. Chcemy być w stanie utrzymać świętość naszej redakcji, gdy jesteśmy najbardziej potrzebni, i nie możemy walczyć bez was.

Z darowizną w wysokości 10 dolarów albo więcej miesięczny/95 dolarów albo więcej razotrzymasz także zaawansowany dostęp bez reklam do oryginalnych reportaży z Raw Story i AlterNet, ekskluzywnych treści śledczych i nie tylko.

Jeśli zamiast tego chcesz dokonać jednorazowej darowizny, kliknij tutaj.

Aby dokonać darowizny za pośrednictwem PayPal, kliknij tutaj.

Wolisz staromodny sposób? Możesz wysłać swoje darowizny czekiem na adres: Raw Story Media, Inc. PO Box 38654, Germantown, TN 38183

Wsparcie dla Raw Story jest przeznaczane na oryginalne dziennikarstwo śledcze i program członkostwa RawStory+. Darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku.Source link