Minęły prawie dwa lata odkąd Joe Burrow zdobył przyłożenie biegiem, więc planuje coś szalonego na następny raz.

Ten Cincinnati Bengals rozgrywający ma na swoim koncie 10 punktów zdobytych biegiem, z czego połowa przypadła na sezon 2022.

W 10 meczach w zeszłym sezonie nie miał żadnego. Następnie jego sezon zakończył się kontuzją w Baltimore.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Joe Burrow kontra Bills

Rozgrywający Joe Burrow z drużyny Cincinnati Bengals podczas meczu przeciwko Buffalo Bills na stadionie Paycor 5 listopada 2023 r. w Cincinnati. (Jeff Dean/Getty Images)

Burrow zerwał więzadło w nadgarstku podczas meczu „Thursday Night Football”, co spowodowało wszczęcie dochodzenia w sprawie sposobu, w jaki Bengals poradzili sobie z raportem o kontuzji. ​​NFL nie dopatrzyła się żadnych nieprawidłowości.

Pozostają spekulacje, czy Burrow będzie w stanie rzucać tak dobrze, jak przed kontuzją. I możliwe, że Burrow częściej używa nóg.

Jeśli tak jest, chce przywrócić jedno z najbardziej znanych świąt w historii.

„Randy Moss, sztuczny księżyc dla tłumu” Burrow powiedział Barstool Sports:„Jeśli w tym roku zdobędę przyłożenie biegowe, mogę przywrócić sztuczny księżyc”.

Mech zrobił numer podczas wizyty na stadionie Lambeau Field jako członek drużyny Minnesota Vikings.

Były prezenter stacji FOX Joe Buck nazwał to „obrzydliwy akt” co później nazwał jednym ze swoich największych żali w karierze telewizyjnej.

Joe Burrow i Randy Moss

Joe Murrow chce przywrócić słynną celebrację Randy’ego Mossa. (Getty Images/IMAGN)

MAMA CHRISTIANA MCCAFFREYA WYLUZOWAŁA SIĘ NA PARKIECIE PODCZAS ŚLUBU SYNA

Współprowadzący program, PFT Commenter, którego prawdziwe nazwisko brzmi Eric Sollenberger, powiedział Burrowowi, że powinien zorganizować uroczystość w Pittsburghu, a Burrow dał mu zielone światło.

Na początku zeszłego sezonu Burrow podpisał rekordową umowę na 275 milionów dolarów, która wchodzi w życie w przyszłym sezonie. Jego średnia roczna wartość wynosząca 55 milionów dolarów była najwyższą AAV, jaką kiedykolwiek otrzymał zawodnik NFL. Trevor Lawrence wyrównał ją od tamtej pory.

Joe Burrow kontra Teksańczycy

Joe Burrow z Cincinnati Bengals sygnalizuje pierwszą kwartę meczu z Houston Texans na stadionie Paycor 12 listopada 2023 r. w Cincinnati. (Dylan Buell/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Burrow zajął czwarte miejsce w głosowaniu na MVP 2022 w drodze do drugiego z rzędu meczu o tytuł AFC. W zeszłym roku wykonał 66,8% podań.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link