Co musisz wiedzieć:

Trzej kandydaci na prezydenta poszli już do głosowania w swoich lokalach wyborczych i nie zostali dobrze przyjęci.

Czy byłeś już na głosowaniu w tę niedzielę, 2 czerwca? Cóż, kandydaci na prezydentaClaudia Sheinbaum, Xóchitl Gálvez i Jorge Máynez, Rano poszli już do swoich boksów i wcale nie poszło im dobrze.bo spadały na nich skargi, krzyki i wrzaski.

Kandydaci oddali już głos w swoich ankietach

Zabierali skargi, gwizdki i upomnienia matkom kandydatów na prezydenta kiedy po kąpieli i zjedzeniu śniadania trwać będzie aż do popołudnia, Udali się do swoich lokali wyborczych, aby oddać głos..

Roszczenia o wodę do Sheinbauma

Jak niektórzy mogą wiedzieć, kandydatka Moreny na prezydenta, Claudia Sheinbaum, musi głosować w biurze burmistrza Tlalpan i właśnie wtedy, gdy udała się do swojego lokalu wyborczego, Sąsiedzi skarżyli się na brak wody w obszarze na południe od CDMX.

W związku z tym Morenista wyjaśnił, że ponieważ woda pochodzi z systemu Cutzamala i panuje pora suszy, brakuje płynu, zapewnił jednak, że rząd stolicy już rozprowadza rury wśród sąsiadów.

Wciąż otrzymywała oklaski, a niektórzy stawali w jej obronie, gdy skarżyła się na brak wody.

Głosowanie Claudii Sheinbaum.
ZDJĘCIE: GALO CAÑAS/CUARTOSCURO.COM // Głosowanie Claudii Sheinbaum.

Chiflidos do Xóchitl

Kandydatka PAN, PRI i PRD, Xóchitl Gálvez, przybyła do swojego stoiska zlokalizowanego w biurze burmistrza Miguela Hidalgo, w dzielnicy Reforma Social, i tam jakiś facet zaczął na niego krzyczeć i wrzeszczeć. „Wyjdź, wyjdź!”.

Jednak inne osoby stanęły twarzą w twarz z tym mężczyzną i zamiast nakrzyczeć na członka PAN, zaczęły mówić: „Prezydencie, prezydencie, prezydencie!”.

Tak czy inaczej… W polu pomiędzy krytyką a wiwatami dla Xóchitla doszło do małej konfrontacji.

Głosowanie Xóchitla Gálveza.
ZDJĘCIE: MARIO JASSO/CUARTOSCURO.COM // Głosowanie Xóchitl Gálveza.

Wysyłają Máyneza na linię

Ten, który spisał się źle, trafił do kandydata Ruchu Obywatelskiego, Jorge Máyneza, ponieważ kiedy ten przybył do jego stoiska w biurze burmistrza Cuauhtémoc, Zaczęli na niego krzyczeć, żeby stanął w kolejce do głosowania..

„Uformujcie się!” – zaczęli krzyczeć do Máyneza: i nawet powiedzieli mu, że nawet nie mieszka w biurze burmistrza Cuauhtémoc.

Głosowanie Jorge Máyneza.
ZDJĘCIE: DANIEL AUGUSTO/CUARTOSCURO.COM // Głosowanie Jorge Máyneza.

„Jaka szkoda, że ​​musieliśmy głosować tutaj z wami!”można usłyszeć w jednym z filmów udostępnionych w sieciach społecznościowych.

Takie doświadczenia mieli kandydaci na prezydenta, którzy odwiedzali swoje lokale wyborcze, aby głosować w wyborach w 2024 roku.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link