Kate Beckinsale jest zmęczona krytyką w internecie, komentującą jej utratę wagi, co ma związek z jej tajemniczą, trwającą kilka tygodni hospitalizacją w marcu.

W poniedziałek Beckinsale zamieściła na Instagramie filmik, na którym ma na sobie wyzywające ubranie. Niektórych użytkowników swoich ostatnich postów nazwała „dupami”, jednocześnie ujawniając prawdziwy powód swojej niedawnej utraty wagi.

„Wznieśmy toast za dupków. Wznieśmy toast za dupków. Wzniemy toast za łajdaków” – napisała Beckinsale pod filmem, na którym ma na sobie różową koszulkę, różową bieliznę i czarne buty na platformie.

Zdjęcie Kate Beckinsale

Kate Beckinsale ujawniła, że ​​przyczyną jej wielotygodniowego pobytu w szpitalu w marcu był smutek. (Gilbert Flores/Złote Globy 2024/Złote Globy 2024 za pośrednictwem Getty Images)

Beckinsale odpowiedziała komentatorowi, który napisał, że jej „a– uciekła”, Beckinsale podzieliła się: „Nie, właściwie. Widziałam, jak mój ojczym (reżyser Roy Battersby) umiera w szokujący sposób, moja matka ma raka w czwartym stadium, a ja straciłam dużo na wadze z powodu stresu i żalu, dość szybko”.

KATE BECKINSALE UJAWNIA HOSPITALIZACJĘ, DZIELĄC SIĘ ŁZAWNYMI ZDJĘCIAMI

Z powodu żalu Kate napisała, że ​​spędziła sześć tygodni w szpitalu, ponieważ ból po stracie ojczyma i diagnoza raka u matki „wypaliły dziurę” w jej przełyku, powodując, że „wymiotowała dużymi ilościami krwi”.

OSTRZEŻENIE: Poniższy film zawiera wulgaryzmy

UŻYTKOWNICY INSTAGRAMA KLIKNIJ TUTAJ

Gwiazda filmowa kontynuował: „Odkryłem, że jedzenie jest bardzo trudne i po prostu bardzo, bardzo ciężko pracowałem nad filmem, który był dość wyzwalający, ponieważ poruszał również temat śmierci mojego ojca, więc tak naprawdę nie martwię się tym, co myślisz o moim a—”.

PODOBA CI SIĘ TO, CO CZYTASZ? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ROZRYWKI

Kate zakończyła swoją gorącą wiadomość do użytkownika Instagrama słowami: „Może powinieneś martwić się o swoje własne k…—d…. Proponuję wepchnąć w nie coś — na przykład dużego ananasa lub cegłę”.

Kate Beckinsale Instagram

Kate Beckinsale odpowiedziała na komentarz pod jej niedawnym filmem na Instagramie, w którym opowiada o swojej utracie wagi. (Kate Beckinsale/Instagram)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

11 marca Beckinsale ujawniła, że ​​trafiła do szpitala, kiedy składała życzenia swojej mamie z okazji Dnia Matki w Wielkiej Brytanii.

Kate Beckinsale na imprezie Netflix SAG

Beckinsale był hospitalizowany przez dłuższy okres w marcu i kwietniu 2024 r. (Emma McIntyre/Getty Images dla Netflixa)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Oprócz zdjęć swojej matki Beckinsale udostępniła zdjęcia siebie ubranej w szpitalną koszulę na szpitalnym łóżku. Zdjęcia te zostały już usunięte.

Source link