Co musisz wiedzieć:

Anitta prowadziła występ przed finałem w 2023 roku w Stambule

Borussia Dortmund i Real Madryt to główni goście finału Ligi Mistrzów 2024, który odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie w Anglii, jednak potrzebny był jeszcze jeden gość, aby zapewnić rozrywkę przed rozpoczęciem meczu. mecz, który określi następcę Manchesteru City jako nowego mistrza.

Tradycją jest już, że finał Ligi Mistrzów staje się prawdziwą imprezą jeszcze zanim mecz rozpocznie się wcześniejszym muzycznym widowiskiem, które choć dalekie jest od widowiska, jakie organizuje się na Super Bowl, to jednak Stopniowo zyskuje na popularności i od początku jest już tradycją.

Data, miejsce i drużyny: Tak zostanie rozegrany finał Ligi Mistrzów
Fotografia @wembleystadium

Kto zaśpiewa w programie przed finałem Ligi Mistrzów?

W przypadku edycji 2024 ta wybrana na gospodarza programu przed rozpoczęciem meczu jest Amerykanin Lenny’ego Kravitza, nie wiadomo jednak, czy na scenie będzie mu towarzyszył jeszcze jakiś inny artysta, który należy szybko rozebrać, aby gracze mogli wskoczyć na kort w celu rozgrzewki.

„Czuję się bardzo podekscytowany występem na gali rozpoczynającej finał Ligi Mistrzów UEFA w Londyniemiasto, które zajmuje szczególne miejsce w moim sercu”, – wskazał 60-letni muzyk.

Liga Mistrzów Lenny’ego Kravitza
Lenny’ego Kravitza

O której godzinie wystąpi Lenny Kravitz w finale Ligi Mistrzów?

Występ Lenny’ego Kravitza odbędzie się kilka minut po 12:15 czasu środkowo-meksykańskiego i można go oglądać na żywo w TNT Sports oraz w aplikacji Max.

W 2023 roku Anitta wraz z Burna Boyem prowadziła występ przedmeczowy na stadionie w Stambule w Turcji, przed meczem Manchesteru City z Interem Mediolan, w którym koronowano angielską drużynę.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link