Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Zaangażowany w próbę spełnienia niezwykłego życzenia swojej ciężarnej żony zachcianki żywieniowemężczyzna nurkował w oceanie, aby wyłowić dla niej ryby.

Louis Davis i jego żona Ash Davis mieszkają w Northland w Nowej Zelandii i wkrótce powitają na świecie swoje trzecie dziecko.

Para dorastała, łowiąc ryby i nurkując dla świeżej ryby Według brytyjskiej agencji informacyjnej SWNS żyją one na Oceanie Spokojnym i nie są obce otwartym wodom.

UDKA Z KURCZAKA VS. PIERSI Z KURCZAKA: KTÓRE SĄ „LEPSZE” DLA CIEBIE? EKSPERCI OD ŻYWNOŚCI WYPOWIADAJĄ SIĘ

Ash Davis, w szczególności, uwielbia jeść jeżowce i ma wzmożone pragnienie zachcianki w czasie ciąży.

Louis Davis, pełnoetatowy twórca treści, odwiedzał dno morza, aby zbierać jeżowce dla swojej ciężarnej żony, jak donosi SWNS.

Mąż nurkujący

Louis David, na zdjęciu, nurkuje w oceanie, aby zdobyć świeżego jeżowca dla swojej ciężarnej żony. Powiedział Fox News Digital: „Ona ma ogromną ochotę na jeżowca z dna oceanu”. (SWNS)

Jak powiedział, cały proces trwa od 10 do 12 godzin, ale Louis Davis twierdzi, że nie może odmówić żonie jedzenia, którego tak bardzo pragnie.

MATKI ZASZCZEPIONE PRZECIWKO COVID W CZASIE CIĄŻY MOGĄ ZMNIEJSZYĆ RYZYKO HSPITALIZACJI NIEMOWLĄT Z POWODU COVID-19

W wywiadzie dla Fox News Digital powiedział: „Ona ma ogromną ochotę na jeżowce z dna oceanu — a kim ja byłbym, żeby odmawiać mojej żonie tego, czego pragnie?”

Louis Davis przygotowuje jeżowca

Louis Davis powiedział, że cały proces trwa od 10 do 12 godzin. (SWNS)

Louis Davis również przyznał, że zdaje sobie sprawę z ryzyka i dodał, że zachcianka jego żony na surową rybę niczym nie różni się od zachcianki Amerykanina na cheeseburgera.

Nurek powiedział agencji SWNS, że zakłada „bardzo gruby skafander” i nurkuje na dnie morza, aby zbierać jeżowce, które następnie tnie i wyciąga na brzeg.

NAJLEPSZE DLA DZIECKA I MATKI? NOWE WYTYCZNE AAP DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI SPRAWIAJĄ, ŻE MAMY SĄ W DYSKUSJI

Zauważył, że jego żona jada kina, czyli ikrę jeżowca, i że małżonkowie nigdy nie mrożą tego, co on przynosi.

„Ona zje je w dniu, w którym wyjdą z oceanu. Nigdy ich nie zamrażamy” – powiedział SWNS.

Jedzenie jeżowca

Louis Davis przywozi swojej ciężarnej żonie jeżowca, aby zaspokoić jej zachcianki żywieniowe w czasie ciąży. (SWNS)

Louis Davis opisał smak jako coś „słonego, bardzo bogatego i bardzo dominującego”, zauważając jednocześnie, że „99% ludzi wypluwa go lub wymiotuje”.

Fox News Digital rozmawiał z dr Angelą Wilson-Liverman, adiunktem na wydziale położnictwa i ginekologii w Vanderbilt University Medical Center w Nashville w stanie Tennessee, która powiedziała, że ​​spożywanie surowych ryb w czasie ciąży może wiązać się z potencjalnymi chorobami.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER LIFESTYLE

„Otwarcie radzimy kobietom w ciąży, aby nie spożywały surowych ryb i owoców morza, ponieważ ciąża jest stanem, w którym występuje osłabiona odporność” – powiedziała.

Louis i Ash Davis

Louis i Ash Davis, widoczni na zdjęciu, powitali w tym roku na świecie swoje trzecie dziecko. (SWNS)

Dodała: „Kobiety w ciąży są o wiele bardziej podatne na wszelkiego rodzaju infekcje w ogóle — ale także na nienarodzone dziecko”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Wilson-Liverman powiedziała, że ​​surowe lub niegotowane ryby i skorupiaki mogą zawierać bakterie lub pasożyty, które mogą wywołać chorobę u osoby je spożywającej.

Jeżowiec zjadający ciężarną kobietę

Pewien mężczyzna nurkował w oceanie, aby złowić świeżego jeżowca i zaspokoić pragnienie swojej ciążowej żony. (SWNS)

Amerykański Kongres Położników i Ginekologów stwierdza, że ​​kobiety w ciąży powinny „unikać wszelkich surowych lub niedogotowanych ryb w czasie ciąży”.

Więcej artykułów o stylu życia znajdziesz na stronie www.foxnews/lifestyle

Wilson-Liverman zaleca kobietom w ciąży dokładne gotowanie ryby przed jej spożyciem oraz stosowanie zbilansowanej diety, bogatej w białko.Source link