Denver Nuggetsy główny trener Michael Malone ostro skrytykował swoją drużynę za brak kondycji po niedzielnym meczu przedsezonowym z Phoenix Suns.

Nuggets przegrali 118:114, ale nie zgodzili się z wysiłkiem zespołu i skrytykowali ligę za „miękkość”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Walka Michaela Malone’a z Suns

Główny trener Denver Nuggets, Michael Malone, obserwuje drugą połowę przedsezonowego meczu NBA przeciwko Phoenix Suns, który odbędzie się w niedzielę 13 października 2024 r. w Denver. (AP Photo/Dawid Zalubowski)

„Grałem z tą jednostką przez całą trzecią kwartę, próbując trochę przesunąć granicę” – powiedział Malone przez via Nuggetsy DNVR. „Dla niektórych z tych zawodników było to prawdopodobnie trochę trudne. W praktyce myślę, że możemy częściej wspinać się i upadać.

„Myślę, że często jako trenerzy i współczesna NBA liga stała się miękka. Wszyscy boją się poprawiać kondycję i biegać. Cóż, musimy”.

We wtorek wieczorem Denver przegrało czwarty z rzędu mecz przedsezonowy z Oklahoma City Thunder 124:94. Nuggets zakończą przedsezonowy mecz przeciwko Minnesota Timberwolves.

DONTE DIVINCENZO T’WOLVES WYMIANY OGROMNIE Z TRENEREM KNICKS W CZASIE POWROTU MSG

Mason Plumlee podjeżdża Nikoli Jokicia

Środkowy Phoenix Suns Mason Plumlee (z lewej) wjeżdża na obręcz obok środkowego Denver Nuggets Nikoli Jokica w drugiej połowie meczu przedsezonowego NBA w niedzielę 13 października 2024 r. w Denver. (AP Photo/Dawid Zalubowski)

Malone nie boi się krytykować wysiłków graczy w grach. Specjalnie wziął się za zadanie Mecz Gwiazd NBA w 2023 r.

„To zaszczyt być tutaj. To zaszczyt być częścią wspaniałego weekendu ze świetnymi graczami. Ale to najgorszy mecz koszykówki, jaki kiedykolwiek rozegrano” – powiedział wówczas Malone, chwaląc niektórych chłopaków za rywalizację twardy.

Denver będzie miało jeszcze kilka dni na przygotowanie się do rozpoczęcia sezonu zasadniczego.

Michael Malone kontra Thunder

Główny trener Denver Nuggets, Michael Malone, kieruje swoim zespołem w pierwszej połowie przedsezonowego meczu koszykówki NBA przeciwko Oklahoma City Thunder we wtorek, 15 października 2024 r. w Denver. (AP Photo/Dawid Zalubowski)