NFL nie była w tym samym nastroju do świętowania Derek Carr miało miejsce podczas miażdżącego zwycięstwa New Orleans Saints nad Dallas Cowboys.

W drugiej kwarcie meczu Carr zdobył touchdown po 1-jardowym biegu. Naśladował charakterystyczny styl nieżyjącej już gwiazdy popu Michaela Jacksona ruchy taneczne aby uczcić prowadzenie Saints 34-13.

Jak podaje program Pro Football Talk stacji NBC, choć Carr nie został ukarany za udział w tańcu na cześć zwycięstwa, liga nałożyła na niego w czwartek karę pieniężną w wysokości 14 000 dolarów.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Derek Carr tańczy

Rozgrywający drużyny New Orleans Saints Derek Carr (4) świętuje zdobycie przyłożenia w pierwszej połowie meczu z drużyną Dallas Cowboys na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, 15 września 2024 r. (Kevin Jairaj/Imagn Images)

NFL uznała, że ​​gest Carra polegający na złapaniu go za krocze naruszał przepisy ligi.

OBEJRZYJ NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA NFL: CZY WCZESNA PRODUKCJA ROZGRYWAJĄCEGO SAINTS DEREK CARRA JEST STABILNA?

Carr jest w swoim 11. sezonie w NFL, i jest to już druga kara, jaką otrzymał od ligi.

Derek Carr patrzy w górę

Rozgrywający New Orleans Saints Derek Carr reaguje po przyłożeniu w drugiej połowie meczu z Dallas Cowboys na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, 15 września 2024 r. (Zdjęcia Kevina Jairaja-Imagn)

W październiku 2020 r. Carr został ukarany grzywną za nieprzestrzeganie protokołu dotyczącego noszenia maseczek w związku z COVID-19, gdy pojawił się na imprezie charytatywnej fundacji swojego kolegi z drużyny.

Wcześniej w tym tygodniu Carr opowiedział o tym ruchu tanecznym.

Derek Carr rzuca

Rozgrywający drużyny New Orleans Saints Derek Carr rzuca piłkę w pierwszej połowie meczu z drużyną Dallas Cowboys na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie, 15 września 2024 r. (Zdjęcia Kevina Jairaja-Imagn)

„Ludzie niewiele o mnie wiedzą. … Wesela czy urodziny, zawsze tańczę” – powiedział Carr ESPN. „Pewnego razu, gdy uderzyłem Michaela Jacksona, (moi bracia) powiedzieli: 'Stary, musisz to zrobić, jeśli strzelisz gola’”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Carr ma świetny start w swoim drugim roku jako rozgrywający Saints. Prowadzi w NFL z pięcioma podaniami na touchdown i ma 443 jardy podań po pierwszych dwóch meczach. New Orleans pokonało Pantery Karoliny w Tygodniu 1.

Nowy Orlean zdobył 91 punktów w dwóch meczach i jest liderem ligi.

Do przygotowania niniejszego reportażu przyczynił się Ryan Gaydos z Fox News.

Obserwuj Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.