Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Novak Djoković powiedział to, co powiedział i nie zamierza tego rozwijać.

Po zwycięstwie w 1/8 finału nad Holgerem Rune w All England Club w poniedziałek serbski tenisista został ukarany Kibice Wimbledonu za to, co uważał za próbę zepsucia swojego występu.

Novak Djokovic przesyła pocałunek

Serb Novak Djokovic przesyła całusa, świętując zwycięstwo nad Duńczykiem Holgerem Rune w meczu singlowym mężczyzn ósmego dnia Wimbledonu 2024 w The All England Lawn Tennis and Croquet Club w Wimbledonie, w południowo-zachodnim Londynie, 8 lipca 2024 r. (ANDREJ ISAKOVIC/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Djoković odniósł się do tej kwestii podczas konferencji prasowej po meczu z kibicami, jednak w wywiadzie dla BBC ponownie odpowiedział na szereg pytań na ten temat.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ INFORMACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

„Nie żałuję swoich słów ani czynów na korcie” – powiedział Djoković w klipie z wywiadu krążącym w mediach społecznościowych, zanim został zapytany o swoje „nastawienie” na korcie, gdy jest zaczepiany przez fanów.

Djoković, nie będąc pod wrażeniem tego toku przesłuchania, zapytał reportera, czy planuje zadać jakiekolwiek pytania niezwiązane z tematem.

„Czy masz jakieś pytania oprócz publiczności? Czy skupiasz się tylko na tym? Czy masz jakieś pytania dotyczące meczu lub czegoś takiego? Czy skupiasz się tylko na tym?

Novak Djokovic angażuje publiczność

Serb Novak Djokovic zachęca publiczność do wiwatowania podczas meczu z Duńczykiem Holgerem Rune w męskim meczu singlowym ósmego dnia Wimbledonu 2024 w The All England Lawn Tennis and Croquet Club w Wimbledonie, w południowo-zachodnim Londynie, 8 lipca 2024 r. (BEN STANSALL/AFP przez Getty Images)

NOVAK DJOKOVIC WYŚMIEWA TŁUMACZENIE NA WIMBLEDONIE W NIEZRÓWNANYM WYWIADZIE PO MECZU: „BRAK SZACUNKU”

Reporter próbował odpowiedzieć, ale Djokovic przerwał mu, mówiąc: „Cóż, mam na myśli, że to już trzecie pytanie. Powiedziałem, co miałem do powiedzenia”.

Reporter szybko zwrócił się ku Alexowi de Minaur, ćwierćfinałowemu przeciwnikowi Djokovicia, by wrócić do tematu, ale wyglądało na to, że Djokovic miał już dość.

„Nie mogę się doczekać. To będzie trudny mecz”.

Po tych słowach Djoković wstał, by opuścić wywiad.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Pytania wynikają z wypowiedzi Djokovica po meczu, w której nazwał publiczność „niegrzeczną” za buczenie na niego w trakcie meczu. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że tłum krzyczał „Rune”, Djoković dał znać o swoich odczuciach wobec zachowania tłumu.

„Do wszystkich fanów, którzy szanują i zostali tu dziś wieczorem: Dziękuję wam bardzo z całego serca. Doceniam to. A wszystkim tym, którzy postanowili nie uszanować zawodnika, w tym przypadku mnie, życzę dobrej nocy” – powiedział, przeciągając „O” w słowie, by zakpić z buczenia tłumu.

Sprzeciwił się również twierdzeniu, że kibice zamiast tego dopingowali jego przeciwnika.

Novak Djokovic ściska Holgera Rune'a

Serb Novak Djokovic (z przodu) obejmuje Duńczyka Holgera Rune pod koniec meczu singlowego mężczyzn ósmego dnia Wimbledonu 2024 w The All England Lawn Tennis and Croquet Club w Wimbledonie, w południowo-zachodnim Londynie, 8 lipca 2024 r. (ANDREJ ISAKOVIC/AFP za pośrednictwem Getty Images)

„Nie akceptuję tego. Nie, nie, nie, wiem, że skandowali Rune. Ale to też wymówka, żeby buczeć. Słuchaj, jestem w trasie od ponad 20 lat. Więc zaufaj mi, znam wszystkie sztuczki. Wiem, jak to działa. Wszystko w porządku, wszystko w porządku. Wszystko w porządku. Skupiam się na ludziach szanujących, którzy mają szacunek, którzy zapłacili (za) bilet, żeby obejrzeć dzisiejszy mecz i kochają tenis.

„Grałem w znacznie bardziej wrogich środowiskach. Uwierzcie mi, nie możecie mnie dotknąć”.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe na Xi zasubskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.

Source link