Ojciec z Utah i córka zginęli, gdy w weekend na ich samochód dostawczy spadł buldożer.

Richard David Hendrickson, dyrektor generalny i prezes firmy produkującej meble ogrodowe Lifetime Products, oraz jego 16-letnia córka Sally zginęli w wypadku w Ogden Canyon, poinformowała w komunikacie prasowym Utah Highway Patrol. uwolnienie.

Władze poinformowały, że do śmiertelnego wypadku doszło w sobotę o 12:49 po tym, jak laweta przewożąca mały spychacz napotkała ostry zakręt w prawo podczas jazdy autostradą.

NASTOLATKA Z UTAH ZABIERA GŁOS PO TYM, JAK ONA I GRUPA MŁODZIEŻY KOŚCIELNEJ PRZETRWALI UDERZENIE PIORUNU: „CUD”

Richard David Hendrickson i jego córka Sally zginęli, gdy spychacz spadł z lawety i uderzył w ich ciężarówkę.

Richard David Hendrickson i jego córka Sally zginęli, gdy spychacz spadł z lawety i uderzył w ich ciężarówkę. (INSTAGRAM/@RICHARDDHENDRICKSON)

Jak podano, ostry zakręt spowodował, że spychacz uwolnił się i zsunął z lawety w kierunku samochodu ciężarowego GMC Hendricksona.

Hendrickson i Sally zostali uznani za zmarłych zginął na miejscu. Dwoje innych dorosłych pasażerów odniosło obrażenia niezagrażające ich życiu – podano w komunikacie.

Wypadek spychacza

Do wypadku doszło, gdy „laweta z małym spychaczem jadąca na wschód” zderzyła się z SUV-em, którym podróżował 57-letni Richard David Hendrickson i jego rodzina. (Departament Więziennictwa Stanu Utah)

W oświadczenieLifetime Products zapamiętało Hendricksona jako kogoś „więcej niż tylko lidera firmy”.

„Richard był kimś więcej niż liderem firmy – był również wizjonerem i przyjacielem wielu osób w naszej firmie i szerszej społeczności” – powiedziała firma. „Jest dobrze znany z wyjątkowo szerokiego i rozległego zestawu talentów i zainteresowań”.

PIJANY KIEROWCA OTRZYMUJE 17 LAT WIĘZIENIA ZA ZABICIE KOBIETY I DZIECKA W WYPADKU Z PRĘDKOŚCIĄ 141 MPH

„Jego zdolności mechaniczne są legendarne, często zaskakując inżynierów w całej firmie. Wyróżniał się także w finansach, zarządzaniu i sprzedaży” – czytamy w oświadczeniu. „Jednak ponad to wszystko było jego troskliwe skupienie na ludziach, zarówno w Lifetime, jak i wśród dostawców i dostawców. Był naprawdę wyjątkowy w swojej umiejętności pełnego szacunku angażowania innych, niezależnie od ich pozycji lub poziomu w łańcuchu dostaw. Jego umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi łączyła wszystkie jego inne talenty w bardzo szczególny sposób”.

Oprócz prowadzenia udanego biznesu Richard był prezydentem palika Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

wypadek buldożera

Ojciec i jego 16-letnia córka zginęli w wypadku w stanie Utah, gdy na ich pojazd spadł buldożer. (Departament Więziennictwa Stanu Utah)

Gubernator stanu Utah Spencer Cox podzielił się swoimi kondolencjami z rodziną Hendrickson na X, pisząc: „Richard był przyjacielem i niesamowitym liderem”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

„Jesteśmy zrozpaczeni jego tragiczną śmiercią wraz z córką Sally” – powiedział Cox. „Opłakujemy go wraz z żyjącymi członkami jego rodziny i modlimy się, aby znaleźli pocieszenie i uzdrowienie”.

Source link