Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Była przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy PelosiDemokratka z Kalifornii, zdenerwowała się w środę na reportera, gdy zapytano ją, czy popiera kandydaturę prezydenta Bidena, który zmaga się z narastającą presją, by wycofać się z wyścigu.

Reporterka ABC News Rachel Scott spotkała się z Pelosi, gdy spacerowała po korytarzach Kongresu, i zapytała ją, czy rozmawiała z Bidenem o jej porannych komentarzach wzywam Bidena „zdecydować”, czy pozostanie w wyścigu.

„Nie będę z tobą ani nikim innym rozmawiać o tym, o czym rozmawiam z prezydentem, z całym szacunkiem” – powiedziała Pelosi Scottowi w filmie udostępnionym na X. „Nie będę dziś komentować na korytarzu losów naszego narodu, OK?”

Pelosi wydawała się być coraz bardziej sfrustrowana, gdy Scott naciskał ją, czy chce, aby Biden pozostał w wyścigu.

DZIEŁACZE MEDIÓW ZSZOKOWANE „ZŁYM” WYSTĘPEM BIDENA W DEBACIE: „TOTALNA I KOMPLETNA KATASTROFA”

Pelosi na konferencji prasowej

Była przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi była sfrustrowana pytaniami reportera o pozostanie Bidena w wyścigu. (Zdjęcie SAUL LOEB / AFP) (Zdjęcie SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

„Czy martwisz się, czy uda mu się wygrać w listopadzie?” – zapytał Scott.

„Myślę, że może wygrać w listopadzie” – odpowiedziała Pelosi.

Demokratka straciła jednak zimną krew, gdy Scott zapytał, czy uważa, że ​​Biden „powinien ubiegać się o reelekcję”.

„Nie jestem —” powiedziała, zatrzymując się na korytarzu. „Czy mówię do ciebie po angielsku? Nie zamierzam teraz składać żadnych oświadczeń na ten temat na korytarzu”.

TRUMP ODPOWIADA NA WEZWANIA BIDENA DO WYCOFANIA SIĘ Z WYŚCIGU PREZYDENCKIEGO W 2024 R.: ON „NIE CHCE SIĘ PODDAWAĆ”

Pelosi Biden podzielił się

Nancy Pelosi powiedziała dziś w wywiadzie dla MSNBC, że prezydent Biden musi „zdecydować”, czy zamierza pozostać w wyścigu, pomimo licznych oświadczeń Bidena w tym tygodniu, że tak jest. (Getty Images)

Fox News Cyfrowy zwrócił się do biura Pelosi z prośbą o komentarz, ale nie otrzymał natychmiastowej odpowiedzi.

Biden powiedział w wielu wywiadach w tym tygodniu i w liście do Demokraci kongresowi w poniedziałek oświadczył, że zamierza pozostać w wyścigu i wierzy, że może pokonać byłego prezydenta Trumpa.

Jednakże, podczas gdy w programie „Morning Joe” na kanale MSNBC”, Pelosi zasugerowała, że ​​Biden nie podjął jeszcze decyzji.

„To prezydent musi zdecydować, czy będzie kandydował” – powiedziała. „Wszyscy zachęcamy go do podjęcia tej decyzji, ponieważ czasu jest coraz mniej”.

„Chcę, żeby zrobił cokolwiek postanowi. I tak właśnie jest. Cokolwiek postanowi, zrobimy to” – dodała później Pelosi.

Była przewodnicząca Izby Reprezentantów przybyła do swojego biura powiedział Jaala Brown z CBS News że „istnieją pewne przekłamania w tym, co powiedziałem”.

„Nigdy nie powiedziałam, że powinien przemyśleć swoją decyzję” – dodała Pelosi.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWSSource link