Co musisz wiedzieć:

Wybory w 2024 r. pozostawiły nam niesamowite filmy: politycy i kandydaci, którzy uważają się za VIP-ów, zostali wezwani do urny wyborczej

Epickie momenty Wybory 2024. Można by pomyśleć, że politycy —którzy również proszą o nasz głos— Byliby pierwszymi, którzy przewodziliby z uprzejmością, ale wyszli gorzej: dziesiątki politycy myśleli, że są VIP-ami i kochali się dostać się do rzędu skrzynek.

Ku katharsis dla wielu z nas, którzy śledzą wydarzenie, i dla ludzi na stoiskach Odpowiedzieli krzykiem i kazano im podążać za linią..

Wybory 2024: Opóźnienia i urzędnicy, którzy nie przybyli
Kolejki do skrzynek 2 czerwca / Fot. Sopitas.com

Te przykłady kandydaci tworzący VIP Widzieliśmy je w kilku stanach i kilku polityków, którzy przybyli do ich stoiska z całą arogancją, ale wyszli dobrze skarceni. Setki ludzi krzyczało do nich: „W kolejce!” – powiedział.

Rocío Nahle przybył do Veracruz ciężarówką

Rocío Nahlekandydat na gubernatora Veracruzsalsa przyjechała białą furgonetką niczym politycy, którzy chcieli ustawić się w kolejce do urn.

Kiedy spodziewałem się, że otrzymam leczenie VIP Została przyjęta przez kilku sąsiadów, którzy szybko wysłali ją, aby ustawiła się w kolejce, w której stały dziesiątki osób. „Pozwólcie mu stać w kolejce!” Krzyczeli na niego kilka razy.

Miguel Torruco przybył w trybie VIP do Miguel Hidalgo

Miguela Torruco przybył do Miguela Hidalgo Chciał zrobić zdjęcie, pomalować palec i triumfalnie zaistnieć na portalach społecznościowych, ale ludzie w pudełku nie pozwolili mu zabłysnąć.

Ludzie skandowali: „Co powstaje, co powstaje”, gdy kandydat stał przed drzwiami lokalu wyborczego.

Taddei, prezes INE, chciał złamać zasady

Po porannej pracy w obiektach INE, prezes Instytutu Wyborczego Chciała bezpiecznie dotrzeć do swojego mieszkania w dzielnicy Álamos, ale ludzie kazali jej przestrzegać własnych zasad.

Przypomnieli mu sąsiedzi, którzy byli w szyku od ponad dwóch godzin Guadalupe Taddei to posunęło się za daleko w wyborach w 2024 r.

Krzyczeno także na Álvareza Máyneza

Kiedy kandydat na prezydenta przybył do swojego lokalu wyborczego —swoją drogą, dość wcześnie—linia już zaczęła się gromadzić Alvareza Mayneza Dostali odpowiednią porcję krzyków.

Głosowanie Jorge Máyneza.
ZDJĘCIE: DANIEL AUGUSTO/CUARTOSCURO.COM // Głosowanie Jorge Máyneza.

Pomiędzy zatłoczeniem prasy a kolejkami ludzi, wszyscy Krzyczeli na niego, żeby stanął w kolejce do swojej loży.

Inni politycy, którzy chcieli ustawić się w kolejce do urn

Jeden z kandydatów na gubernatora woj Jukatan próbował wykorzystać swoje nazwisko na kartach do głosowania i chociaż mu się to udało dostać się do rzędu skrzynekludzie buczeniem przypominali mu o jego zwycięstwie.

„Joaquín Díaz Mena został wygwizdany za ominięcie kolejki, aby oddać głos do skrzynki 0308 w dzielnicy Amapola na Jukatanie”– podały media.

To tylko niektóre przykłady politycy, którzy uważali się za VIP-ów w tych Wybory 2024 Ale —dzięki kilku cywilizowanym obywatelom—wrócili i ustawili się w kolejce, jak wszyscy inni.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link