Kevina Costnera „Horizon: An American Saga – Chapter 2” nie będzie miał premiery w kinach zgodnie z pierwotnym planem 16 sierpnia.

Fox News Digital potwierdziło, że Territory Pictures i New Line Cinema zdecydowały się opóźnić premierę drugiego filmu „Horizon”, aby „dać widzom większą szansę na zapoznanie się z pierwszą częścią Horyzont w nadchodzących tygodniach, w tym na platformach PVOD i Max”.

Studio zaplanowało niezwykle szybką premierę dwóch filmów „Horizon” jeden po drugim. Ale po tym, jak pierwszy rozdział zebrał skromne 23 miliony dolarów w ciągu pierwszych dwóch tygodni w kinach, dystrybutor zmienił zdanie.

Costner zainwestował 38 milionów dolarów własnych pieniędzy w „Horizon: Amerykańska saga.” Oprócz zagrania w filmie fabularnym Costner wyreżyserował także „Horizon” na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Johnem Bairdem.

BYŁA KEVINA COSTNERA POTWIERDZA ROMANS Z PRZYJACIELEM RODZINY, GDY AKTOR PŁACZE PODCZAS PREMIERY „HORIZON” W CANNES

Kevin Costner trzyma pistolet i jedzie na koniu w nowym dramacie country-western Horizon.

Kevin Costner był współautorem scenariusza, reżyserem i gwiazdą filmu „Horizon: An American Saga”. (Warner Media)

„Horizon” będzie dostępny do obejrzenia w domu w ramach usługi Premium VOD od 16 lipca.

Powrót Costnera na srebrny ekran pokaże jego głęboki podziw dla gatunku westernu. W końcu „Horizon” to projekt, nad którym pracował przez prawie 30 lat.

PODOBA CI SIĘ TO, CO CZYTASZ? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ROZRYWKI

W środę Costner zamieścił na Instagramie fragmenty swojego filmu „Silverado” z 1985 roku, odnosząc się jednocześnie do swojej nowej serii westernów.

„39 lat temu wypuściliśmy Silverado na świat. Dla mnie spełnieniem marzeń było zagranie w westernie, a wisienką na torcie było to, że za sterami stanął Lawrence Kasdan” – tak zaczynał się podpis Costnera.

UŻYTKOWNICY APLIKACJI KLIKNIJCIE TUTAJ, ABY ZAMIEŚCIĆ POST NA INST

Podsumował: „Mam nadzieję, że @horizonamericansaga poruszy serca w taki sam sposób, w jaki ten film porusza moje przez prawie cztery dekady”.

Rzecznik New Line przekazał Fox News Digital oświadczenie o zmianie daty premiery drugiego filmu „Horizon”.

Aktor Kevin Costner wymachuje bronią na planie serialu country western Horizon

Costner zainwestował 38 milionów dolarów z własnych pieniędzy w „Horizon: An American Saga”. (Warner Bros.)

„Territory Pictures i New Line Cinema zdecydowały się nie wypuszczać filmu Horyzont: Rozdział 2 16 sierpnia, aby dać widzom większą możliwość zapoznania się z pierwszą częścią Horyzont w nadchodzących tygodniach, w tym na PVOD i Max. Dziękujemy naszym partnerom wystawowym za ciągłe wsparcie, gdy widzowie w całych Stanach Zjednoczonych odkrywają film w jego kinowym wydaniu”, czytamy w oświadczeniu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

Firma Costnera Territory Pictures również udostępniła oświadczenie stacji Fox News Digital: „Reakcja publiczności Do Horyzonti entuzjazmu, aby zobaczyć, jak nasza historia trwa dalej Horyzont 2było niesamowicie satysfakcjonujące. Kevin stworzył ten film dla ludzi, którzy kochają filmy i chcą wyruszyć w podróż.”

ZOBACZ: KEVIN COSTNER MÓWI, ŻE JEST „NAPRAWDĘ DUMNY” Z FILMU „HORIZON”

W oświadczeniu napisano dalej: „Wsparcie, jakie otrzymaliśmy od fanów filmów i właścicieli kin, którzy doświadczają pierwszego rozdziału tej sagi, jedynie wzmacnia naszą wiarę w nich i w filmy, które stworzyliśmy, i dziękujemy im za przyłączenie się do tej podróży. Cieszymy się z możliwości rozszerzenia tego okna, ponieważ wiemy, że posłuży to jedynie wzbogaceniu wrażeń z oglądania Horyzont 2.”

Data premiery „Horizon” na MAX nie została jeszcze ujawniona.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Do sporządzenia niniejszego raportu przyczyniła się agencja Associated Press.

Source link