„Mojej rodzinie jest trudniej niż mnie”: Donald Trump podczas procesu karnego

Zdjęcie pliku

Waszyngton:

Donald Trump twierdzi, że jego historyczny proces karny był „bardzo trudny” dla jego żony Melanii, która była nieobecna wśród bliskich członków rodziny, którzy stawiły się w sądzie w obronie byłego prezydenta.

„Ma się dobrze, ale myślę, że jest to dla niej bardzo trudne” – powiedział Trump w wywiadzie wyemitowanym dla Fox and Friends Sunday. „Ona musi przeczytać te wszystkie bzdury”.

„Myślę, że jest to prawdopodobnie pod wieloma względami trudniejsze dla mojej rodziny niż dla mnie” – dodał.

W czwartek ława przysięgłych skazała Trumpa za wszystkie 34 zarzuty dotyczące fałszowania dokumentacji biznesowej na końcowych etapach kampanii prezydenckiej w 2016 r., mającej na celu zatuszowanie skandalu seksualnego z udziałem gwiazdy porno Stormy Daniels.

Był to pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych wyrok skazujący za przestępstwo wobec byłego prezydenta i oznacza, że ​​Trump będzie teraz kandydował w wyborach prezydenckich zaplanowanych na 5 listopada jako przestępca.

Podczas gdy troje jego dorosłych dzieci było obecnych na końcowych dniach procesu, Melania była przez cały czas nieobecna.

Prawie nie angażowała się w kampanię męża w Białym Domu, nie pojawiła się na żadnym wiecu Trumpa i rzadko przyłącza się do niego publicznie.

(Z wyjątkiem nagłówka, ta historia nie została zredagowana przez personel NDTV i została opublikowana z kanału konsorcjalnego.)

Source link