Co musisz wiedzieć:

Real Madryt osiągnął 15. pozycję w Lidze Mistrzów w swojej historii

Wszyscy to wiedzieliśmy Real Madryt byłby mistrzem Ligi Mistrzów od dnia, w którym wyeliminował – kto wie jak – Manchester City w ćwierćfinale. Mecze z Bayernem Monachium i finał z Borussią Dortmund były formalnością, a mimo to biała drużyna miała ten luksus, że dała nadzieję żółto-czarnym.

Wiedzieliśmy, że Liga MX wygra América, wiedzieliśmy, że Premier League wygra City i wiemy, że wygrają Celtics i pewien kandydat, z wyjątkiem przypadku Bayeru Leverkusen. Czy w tym roku nie ma żadnych niespodzianek czy co?

Real Madryt, mistrz Ligi Mistrzów
Real Madryt, mistrz Ligi Mistrzów

Real Madryt, mistrz Ligi Mistrzów i memy

Borussia miała co najmniej kilka okazji do objęcia prowadzenia na tablicy wyników na Wembley, ale zmarnowała okazję i Real Madryt, który w ciągu 72 minut oddał tylko jeden strzał na bramkę, zdobył bramkę w drugiej próbie po strzale Carvajala. po strzale z rogu, chwila Vinicius przypieczętował 15. Orejoną dla Realu Madryt.

Kontrowersyjne pozostanie zagranie Adeyemiego, który w pierwszej połowie został powalony w polu karnym które wiele osób może uznać za przestępstwo, które nie zostało zidentyfikowane ani poddane przeglądowi.

W historii Realu Madryt jest już 15 tytułów mistrza Ligi Mistrzów, które po raz pierwszy zdobył tytuł mistrza Europy na Wembley i wielu z nas nadal będzie to kontynuować, nie widząc, jak drużyna merengue przegrywa finał tego turnieju. Ostatnia miała miejsce w 1981 roku, a wielu z nas jeszcze się nie urodziło.

Niech miną memy z finału Ligi Mistrzów!

liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów
liga mistrzów memów

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com


Sergio Ramírez jest dziennikarzem, który ukończył Szkołę Dziennikarstwa Carlosa Septiéna Garcíi i ma ponad 10-letnie doświadczenie w mediach. Pracował w Diario Estadio, La Razón de…


Source link