Sharon Stone przeżywa na nowo bolesny moment.

W nowym wywiadzie dla Reporter z Hollywoodkultowa aktorka, która zyskała sławę w latach 90. dzięki przełomowym rolom w filmach „Nagi instynkt” i „Kasyno”, szczegółowo opisała trudności finansowe, z jakimi musiała się zmierzyć po udarze mózgu w 2001 r.

„Dzięki wszystkim moim sukcesom zaoszczędziłem 18 milionów dolarów, ale kiedy wróciłem na konto bankowe, okazało się, że wszystko przepadło” – powiedział Stone, który ujawnił ludziom „wykorzystał” jej w jej najsłabszych momentach, ponieważ „myśleli, że (ona) umrze”. „Moja lodówka, mój telefon – wszystko było na cudze nazwiska. Nie miałam żadnych pieniędzy”.

SHARON STONE PRZEZ 9 DNI MÓZGOWICZA BYŁA NAPRAWDĘ ZWIĄZANA Z KRWAWEM MÓZGU, ZANIM NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA „PRZEKONALIŁA” LEKARZY DO INTERWENCJI

Sharon Stone w żółtej sukience z długim rękawem delikatnie się uśmiecha na dywanie Vanity Fair

Sharon Stone twierdzi, że ludzie „wykorzystywali” ją po tym, jak w 2001 roku doznała udaru. (Cindy Ord/VF23/Getty Images dla Vanity Fair)

Mimo poważnego niepowodzenia Stone powiedziała, że ​​postanowiła iść naprzód.

„Postanowiłam pozostać tu i teraz i puścić to” – powiedziała. „Postanowiłam nie trzymać się choroby ani żadnej goryczy czy gniewu. Jeśli ugryziesz ziarno goryczy, ono nigdy cię nie opuści. Ale jeśli będziesz mieć wiarę, nawet jeśli ta wiara jest wielkości ziarnka gorczycy, przetrwasz”.

„Więc teraz żyję dla radości” – dodała. „Żyję dla celu”.

SHARON STONE MÓWI, ŻE UTRACIŁA OPIEKĘ NAD SYNEM ROANEM Z POWODU NAGOŚCI Z „NAGIEGO INSTYNKTU”

Sharon Stone delikatnie się uśmiecha na czerwonym dywanie podczas lunchu The Hollywood Reporter Raising Our Voices DEIA w czerwonym garniturze z dużym kwiatem na ramieniu

Aktorka twierdzi, że straciła 18 milionów dolarów po udarze. (Michael Kovac/The Hollywood Reporter)

Podczas występu w brytyjskim programie „Dzień dobry Brytanio„w maju Stone opowiedziała, jak jej kariera zmieniła się radykalnie, od aktorstwa w stronę aktywizmu, po tym jak przeszło 20 lat temu przeżyła „doświadczenie bliskie śmierci”.

PODOBA CI SIĘ TO, CO CZYTASZ? KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ WIADOMOŚCI Z ROZRYWKI

„Poszedłem do pierwszego szpitala, zrobiłem rezonans magnetyczny i zobaczyłem to” doświadczenie bliskie śmierci a następnie zostałam przeniesiona do specjalistycznego szpitala. Przez dziewięć dni krwawiłam do mózgu, zanim moja najlepsza przyjaciółka przekonała (lekarzy), żeby zajrzeli jeszcze raz”, powiedziała. „Dzięki Bogu tak zrobili, ponieważ zorientowali się, co się dzieje i jak to się stało, i byli w stanie to naprawić w ostatniej chwili”.

Sharon Stone

Stone już wcześniej mówiła o tym, że udar wpłynął na jej karierę. (Rich Polk/Getty Images dla IMDb)

„To był naprawdę jeden z tych pięknych cudów” – dodała. „Oczywiście, że jestem inną osobą. Mam niewidoczną niepełnosprawność. Ludzie mogą ci pomóc, gdy widzą, że chodzisz o kulach, ale gdy masz jakiś problem z funkcjonowaniem mózgu, ludzie nie wiedzą, że potrzebujesz pomocy”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ DO NEWSLETTERA ROZRYWKOWEGO

Aktorka, która od ponad 20 lat działa jako aktywistka Światowej Organizacji Zdrowia, powiedziała, że ​​jej pierwszy etap powrotu do zdrowia trwał około „siedmiu lat”.

„To długi czas, żeby stracić dynamikę” – powiedziała.

Zdjęcie Sharon Stone

Aktorka obecnie skupia się na działalności społecznej i malarstwie. (Frank Carroll/NBCU Photo Bank/NBCUniversal przez Getty Images przez Getty Images)

„Za siedem lat nie jesteś już w modzie, nie masz już rozgłosu w kasach, ci sami ludzie, z którymi pracowałeś, nie mają już władzy” – dodała. „Wszystko się zmienia i ludzie tak naprawdę już nie przejmują się tą osobą. To tak, jakbyś wracał do swojej starej pracy siedem lat później… nie wracasz po prostu do swojej pracy i nie myślisz, że nic się nie zmieniło”.

„Byłam trochę zraniona, że ​​świat ruszył naprzód beze mnie” – przyznała. „Ale już się z tym pogodziłam”.

W wywiadzie udzielonym w programie „Sunday Today with Willie Geist” w 2021 r. Stone, która obecnie jest oddaną artystką i malarką, stwierdziła, że ​​odnalazła spokój w życiu.

Sharon Stone w "wiecznie młodzi" ekranizacja

Stone mówi, że mimo niepowodzeń stara się zachować pozytywne nastawienie. (Gisela Schober/Getty Images)

„Jestem w naprawdę wdzięcznym miejscu” – powiedziała. „Kiedy byłam dzieckiem, zawsze chciałam mieć dom pełen biegających i krzyczących dzieci i psów, i dostałam to. I czuję się bardzo błogosławiona i szczęśliwa z życia, które dostałam. Jesteśmy szczęśliwi razem, a co może być lepszego niż to?”

„Nie ma nic bardziej wolnego niż stanie skupionym na sobie” – dodał Stone. „Mówię moim przyjaciołom, że moje nowe motto brzmi: „Nigdy nie jest za późno, żeby stać się sobą”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWSSource link