Co musisz wiedzieć:

Real Madryt nigdy nie był koronowany na Wembley

Real Madryt i Borussia Dortmund wyłonią nowego mistrza Ligi Mistrzów W legendarny stadion Wembely. Co ciekawe, na tym stadionie bezy nigdy nie zostały ukoronowane i na którym niemiecka drużyna przegrała finał w 2023 roku z Bayernem Monachium.

Na Sopitas.com Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnienie najlepszej relacji z finału Ligi MistrzówDlatego pojechaliśmy do Anglii, aby dać wam lepszą perspektywę.

Akcje finału pomiędzy Realem Madryt a Borussią Dortmund

Zacznijmy od składów, bo Real Madryt zaskakuje bramką. Lunin nie mógł podróżować z powodu choroby, a Courtois jest starteremco nie mogło być tak dobre.

Thibaut Courtois jest w 100% zdrowyale przychodzi bez rytmu gry i to może być jeden z czynników decydujących o finale Ligi Mistrzów.

Nie możemy zapomnieć Toniego Kroosa, który przeżyje dla niego wyjątkowy mecz, ponieważ To jego ostatni występ w karierze w Realu Madryt i z klubami. Odchodzi po Euro.

Terzic wybrał już swoją wyjściową jedenastkę na finał Ligi Mistrzów. Naprawdę nie porusza zbytnio swojej drużyny początkowej i tych samych zawodników, z którymi pracował w kilku ostatnich meczach.

Marco Reus będzie zaczynał mecz z ławki rezerwowych i od kilku sezonów nie jest już podstawowym zawodnikiem drużyny, którą kocha. Ale, Z pewnością doczeka minut w ostatnim meczu swojej zawodowej kariery..

Kolor przed startem finału Ligi Mistrzów

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com


Zdjęcie awatara

Jorge Cuevas jest dziennikarzem, absolwentem Universidad Latina z ponad 3-letnim doświadczeniem w mediach. Pracował w Diario AS México, a obecnie można go przeczytać w Sopitas. Również… Więcej autorstwa Jorge Cuevasa

Zdjęcie awatara

Sergio Ramírez jest dziennikarzem, który ukończył Szkołę Dziennikarstwa Carlosa Septiéna Garcíi i ma ponad 10-letnie doświadczenie w mediach. Pracował w Diario Estadio, La Razón de… More by Sergio Ramírez


Source link