Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Osiągnąłeś maksymalną liczbę artykułów. Zaloguj się lub utwórz konto BEZPŁATNIE, aby kontynuować czytanie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Były prezydent Donald Trump porównuje jedno z najpopularniejszych nazwisk na krótkiej liście kandydatów na wiceprezydenta, za „młodym Abrahamem Lincolnem” z powodu, którego pewnie się nie spodziewałeś.

Przypuszczalny kandydat Partii Republikańskiej na prezydenta porównał go w środę do Briana Kilmeade’a z Fox News, gdy zapytano go o niedawny raport konserwatywnej witryny internetowej Bastion powiedział, że uważa zarost na twarzy senatora stanu Ohio, J.D. Vance’a, za niesmaczny.

„Nie. Nigdy o tym nie słyszałem” – powiedział Trump, gdy zapytano go o raport, który sugerował, że zarost Vance’a może potencjalnie utrudnić mu wybór na kandydata na wiceprezydenta. „Wygląda dobrze… Wygląda jak młody Abraham Lincoln”.

HARMONOGRAM KAMPANII BIDENA UJAWNIA PLANY PREZYDENTA WŚRÓD WEZWAŃ DO WYCOFANIA SIĘ Z WYŚCIGU W 2024 R.

Donald Trump, JD Vance

Były prezydent Donald Trump i republikański senator z Ohio JD Vance. (Getty Images)

Vance jest jednym z kilku czołowych nazwisk, o których plotkuje się lub które według doniesień znajdują się na krótkiej liście Trumpa, na której znajdują się gubernator Dakoty Północnej Doug Burgum i senator Florydy Marco Rubio. Jednak senator pierwszej kadencji i wschodząca gwiazda partii została oglądane przez niektórych czołowych strategów Partii Republikańskiej jako najlepszy wybór, pozwalający odwrócić tradycyjne głosy klasy robotniczej głosującej na Demokratów w kilku stanach, w których sytuacja jest niepewna.

Wybór Trumpa pozostaje na razie tajemnicą, ale były prezydent powiedział podczas poniedziałkowego występu w programie „Hannity” w Fox News „prawdopodobnie” poda nazwisko tej osoby „tuż przed” przyszłotygodniową Konwencją Narodową Republikanów.

„Mogłoby to nawet nastąpić podczas konwentu” – powtórzył po stwierdzeniu, że taki termin może być „trochę skomplikowany”.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Doug Burgum, JD Vance i Marco Rubio

Były prezydent Trump najwyraźniej ograniczył się do trzech kandydatów: gubernatora Dakoty Północnej Douga Burguma, senatora z Ohio JD Vance’a i senatora z Florydy Marco Rubio. (Getty Images)

Trump zorganizuje w sobotę wiec w pobliżu Pittsburgha w Pensylwanii, niedaleko granicy z Ohio, ale na razie nie wiadomo, czy Vance będzie mu towarzyszył.

Zespół Vance’a odmówił komentarza na potrzeby tej historii.

Do przygotowania niniejszego reportażu przyczynił się Paul Steinhauser z Fox News.

Najnowsze aktualności z kampanii wyborczej 2024 r., ekskluzywne wywiady i wiele więcej znajdziesz w naszym centrum wyborczym Fox News Digital.Source link