• Książę William wezwał Anglię, aby zachowała spokój w związku z trudnościami związanymi z Euro 2024
  • Przyszły król rozmawiał z Trzema Lwami po remisie 1:1 z Danią
  • Słuchać Wszystko się rozkręca! – Myślę, że zaginął! Dlaczego „niewidzialny” Declan Rice jest odporny na krytykę?

książę William podczas tajnego przemówienia nakazał zawodnikom Anglii zachować spokój i kontynuować grę Garetha Southgate’aopuszczeni gracze po rozczarowującym remisie z Danią.

Przyszły król rozmawiał z reprezentacją Anglii w szatni po czwartkowym meczu na Waldstadion po tym, jak gracze zaprezentowali się poniżej normy, co wywołało powszechną krytykę.

Jednak książę Walii natychmiast po ostatnim gwizdku próbował podnieść na duchu, mówiąc drużynie Southgate, aby nie reagowała przesadnie na frustrujący występ.

„Chciał tylko, żebyśmy wszyscy byli dobrej myśli” – ujawnił angielski pomocnik Adam Wharton.

„Mówił, że to nie koniec świata. Myśleliśmy, że nadal jesteśmy na szczycie grupy, nie przegraliśmy, zremisowaliśmy, musimy tylko przemyśleć mecz, zobaczyć, jak możemy się poprawić i nie możemy się doczekać następnego meczu. To wszystko, co możesz zrobić w turniejowej piłce nożnej.

Książę William nalegał, aby gwiazdy Anglii zachowały spokój i kontynuowały zmagania podczas Euro 2024

Książę William nalegał, aby gwiazdy Anglii zachowały spokój i kontynuowały zmagania podczas Euro 2024

Przyszły król rozmawiał z Trzema Lwami po rozczarowującym remisie 1:1 z Danią

Przyszły król rozmawiał z Trzema Lwami po rozczarowującym remisie 1:1 z Danią

Nastroje księcia powtórzyła Anglia nr 1 Jordana Pickfordaktóry upiera się, że po nocy we Frankfurcie zespół jest zrelaksowany.

„U nas wszystko w porządku, jesteśmy zrelaksowani, to futbol turniejowy, musisz cieszyć się chwilą, kiedy tu jesteś” – powiedziała gwiazda Evertonu.

Mamy cztery punkty i jesteśmy liderem grupy. Wiemy, że stać nas na dużo więcej w meczach, ale nie zostaliśmy pokonani.

– Po dwóch meczach mamy tyle samo punktów, co w dwóch ostatnich turniejach i powiedziałbym, że jesteśmy spokojni.

„Z zewnątrz słychać, że musimy wystąpić we wtorek, ale nie ma powodu do paniki. Dla mnie osobiście wiemy, że nie osiągnęliśmy jeszcze szczytu.

„Wszyscy są za menadżerem. Wszystko, co robimy na treningach i podczas spotkań, on znakomicie nam to zapewnia i zapewnia nam odpowiedni plan gry.

W meczu z Danią nie zagraliśmy perfekcyjnie, ale to dobre uczucie, bo wiemy, że możemy się poprawić.

„Narracja ulegnie zmianie, gdy zaczniemy osiągać szczyty, ale na razie skupiamy się na wtorku”.

Menedżer reprezentacji Anglii Gareth Southgate (w środku) został zmuszony do zmiany wyjściowego składu

Menedżer reprezentacji Anglii Gareth Southgate (w środku) został zmuszony do zmiany wyjściowego składu

Tymczasem Shaw ma poważne wątpliwości co do kontuzji podczas wtorkowego finałowego starcia grupowego Anglii ze Słowenią, a lewy obrońca również prawdopodobnie opuści niedzielną sesję treningową.

Gwiazda Manchesteru United nie traci nadziei na występ w turnieju, mimo że nie udaje mu się powrócić do zdrowia po kontuzji ścięgna podkolanowego, która uniemożliwiała mu grę przez pięć miesięcy.

Jednak ze względu na opuszczenie sobotniej sesji w siedzibie zespołu w Weimarze wiadomo, że Shaw prawdopodobnie opuści także niedzielny trening.

Angielscy lekarze sprawdzą, czy Shaw będzie mógł wziąć udział w poniedziałkowej sesji treningowej, ale nawet jeśli zostanie uwzględniony, Nie wydaje się, aby miał szansę odegrać jakąś rolę we wtorkowym meczu przeciwko Słowenii. Shaw nie rozegrał jeszcze ani minuty meczu w Niemczech.Source link