Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tej treści

Dodatkowo otrzymasz specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium po założeniu konta — bezpłatnie.

Podając swój adres e-mail i klikając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z serwisu Fox News. Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasz Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Filmik byłej pracownicy rządowej na TikToku, w którym opisała swoje rygorystyczne protokoły randkowe z czasów, gdy pracowała na wrażliwym stanowisku w Waszyngtonie, stał się viralem — a teraz udostępniła na ten temat jeszcze więcej informacji.

Brittany Butler, mama małych dzieci mieszkająca na Południu, jest obecnie aktywna w mediach społecznościowych, dzieląc się spostrzeżeniami i wiedzą z czasów, gdy pracowała w CIA jako „oficer ds. namierzania”.

Butler niedawno poruszył temat, który przyciąga uwagę użytkowników TikToka: randki.

DLACZEGO „PEBBLING” JEST NOWYM JĘZYKIEM MIŁOŚCI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH INSPIROWANYM PINGWINAMI

Autorka na pełen etat omówiła w filmie, który ma obecnie ponad 560 000 wyświetleń, czym może się dzielić, a czym nie jej chłopaki podczas pracy dla rządu.

W nagraniu wideo powiedziała, że ​​w ciągu ośmiu lat związku miała dwóch poważnych chłopaków. pracując w CIA.

Profil Butlera

Była pracownica CIA przepracowała w agencji osiem lat, po czym odeszła, aby poświęcić się życiu rodzinnemu. (Brittany Butler)

Jak wyjaśniła, jej pierwszy chłopak był Meksykaninem i Amerykaninem, studentem prawa na Harvardzie.

KOBIETA Z NOWEGO JORKU STAŁA SIĘ WIRALNA NA TIKTOKU PO WYDRUKOWANIU 500 WIZYTÓWEK, ABY POMÓC ZNAJOMEMU ZNALEŹĆ RANDKĘ

„Spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy i musiałam powiedzieć CIA, że mam z nim poważny związek” – powiedziała w nagraniu na TikToku.

Dodała: „Zasada jest taka, że ​​jeśli masz powtarzający się kontakt z obcokrajowcem, musisz to zgłosić do CIA”.

Dwie osoby na randce

Jak powiedziała Butler w nagraniu wideo, musiała udzielać informacji na temat osób, z którymi spotykała się pracując w CIA. (iStock)

Butler powiedziała, że ​​musiała podać swojemu ówczesnemu pracodawcy imię i nazwisko swojego chłopaka, datę urodzenia i krótki opis jego osoby.

Jeśli chodzi o to, czym mogłaby podzielić się ze swoim chłopakiem na temat swojej pracy, Butler powiedziała Fox News Digital, że mężczyznom mówiła, że ​​„była konsultantką Departamentu Obrony, sprawiając, że praca wydawała się nudna, aby uniknąć dalszych pytań”.

KOBIETA Z TORONTO PODEJMUJE NOWATORSKIE PODEJŚCIE DO RANDEK, STAWIAJĄC PIECZĄTKI NA RĘKACH W BARACH: „JESTEŚ SŁODKA, POWINIENEŚ DO MNIE NAPISZEĆ”

„W Waszyngtonie wiele osób pracuje w sektorze obronności lub na stanowiskach rządowych, więc stwierdzenie, że jestem „konsultantką rządową”, zazwyczaj wystarczało i ludzie wiedzieli, że nie mają dalej drążyć tematu” – powiedziała w wywiadzie dla Fox News Digital.

Kamerdyner i mąż

Brittany Butler i jej mąż, widoczni na zdjęciu, poznali się, gdy Butler pracował w CIA. (Brittany Butler)

Butler również zaczęła spotykać się ze swoim mężem, gdy pracowała w CIA.

W wywiadzie dla Fox News Digital powiedziała, że ​​para spotykała się przez około cztery miesiące, zanim zaczęła pracować w tym samym miejscu.

KOBIETA Z NOWEGO JORKU ZACHOWUJE „TRZEŹWOŚĆ” PO TYM, JAK POCZUŁA SIĘ ZNIECHĘCONA SCENĄ RANDKOWĄ: „BYŁO TAK NIESZCZĘŚLIWIE”

„Mogłam z nim porozmawiać o osobowościach w pracy i o tym, czy miałam dobry, czy zły dzień, i na tym się kończyło” – powiedziała.

Kamerdyner w Bagdadzie

Butler powiedziała, że ​​odwiedziła Bagdad w 2008 r., kiedy została przydzielona do irackiego oddziału Centrum Antyterrorystycznego CIA. (Brittany Butler)

Dodała: „Nie mogłam omawiać szczegółów dotyczących moich działań operacyjnych ze względu na tajny charakter mojej pracy”.

„Zasada jest taka, że ​​jeśli masz powtarzający się kontakt z obcokrajowcem, musisz to zgłosić do CIA”.

Butler podzieliła się w swoim filmiku na TikToku informacją, że jej mąż mógł odwiedzić siedzibę CIA po podaniu swojego numeru ubezpieczenia społecznego i zobaczyć tam najczęściej odwiedzane miejsca.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER LIFESTYLE

Mimo że później pracowała dla CIA na pełen etat, Butler powiedziała w wywiadzie dla Fox News Digital, że zaczynała jako stażystka w Departamencie Stanu w ambasadzie amerykańskiej w Paryżu, będąc jeszcze na trzecim roku studiów na Florida State University.

Butler podpisuje książki

Dziś Butler jest mamą małych dzieci i pisarką, której misją, jak sama powiedziała, jest zmiana fałszywych narracji na temat kobiet w wywiadzie. (Brittany Butler)

„Zachęcona przez tamtejszych mentorów, zgłosiłam się do CIA i zostałam zrekrutowana na stanowisko oficera operacyjnego CIA w Dyrekcji Operacyjnej” – powiedziała.

Fox News Digital zwróciło się do CIA z prośbą o komentarz.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Po serii wywiadów, testów standaryzowanych, ocen psychologicznych i badań wariografem Butler została oficerem śledczym w Centrum Zwalczania Terroryzmu CIA — najpierw w oddziale irackim, a następnie w departamencie afgańsko-pakistańskim.

„Tempo operacji było intensywne i stresujące,„powiedziała. „Jako matka dwóch małych synów, uważałam, że utrzymanie zdrowej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym jest wyzwaniem”.

Data i kamerdyner

Była agentka CIA opowiedziała o randkowaniu, jakie uprawiała, gdy pracowała dla agencji rządowej jako oficer. (iStock/Brittany Butler)

Po tym, jak Butler została mamą po raz drugi, postanowiła, że ​​nie chce, aby jej „chłopcy cierpieli z powodu matki, która jest ciągle nieobecna”, więc w 2014 r. odeszła z CIA, aby skupić się na rodzinie. Dziś ma trójkę dzieci.

Więcej artykułów o stylu życia znajdziesz na stronie www.foxnews/lifestyle

Butler jest autorem „The Syndicate Spy: A Juliet Arroway Novel”, tajemnica opublikowana w zeszłym roku. Powiedziała Fox News, że Digital ma na celu „zmienić fałszywe narracje o kobietach w wywiadzie”.

Pracuje również nad kolejną książką.Source link