Co musisz wiedzieć:

Policjanci CDMX przybyli pod numer 752 w Parque San Francisco de Vista Hermosa w związku z rzekomym zagrożeniem bombowym.

Po kilku godzinach od otwarcia lokali wyborczych (swoją drogą, niektórzy spóźnieni), zgłoszono pewne problemy, takie jak pożary, ataki i inne rzeczy, nawet zagrożenie bombowe w Lomas de Vista Hermosa, w biurze burmistrza Cuajimalpa w Morelos.

Zagrożenie bombowe na placu Vista Hermosa

Zgodnie z kilka filmów które zaczęto udostępniać w sieciach społecznościowych, W skrytce nr 752 w parku San Francisco de Asis w Lomas de Vista Hermosa groziła bombaw biurze burmistrza Cuajimalpa de Morelos w CDMX.

Zagrożenie bombowe w lokalu wyborczym Vista Hermosa w CDMX.
Zrzut ekranu // Zagrożenie bombowe na placu Vista Hermosa, w CDMX.

Tak, na opublikowanych zdjęciach widać funkcjonariuszy policji z Sekretariatu Bezpieczeństwa Obywatelskiego (SSC) CDMX Przychodzą do tej skrzynki, aby odpowiedzieć na raport o rzekomym zagrożeniu bombowym i chcą usunąć wszystkich uczestników, aby to zweryfikować.

Policja próbuje ewakuować budkę, ale ludzie odmawiają

Chociaż władze miasta Meksyk próbowały ewakuować skrytkę, aby wykluczyć zagrożenie bombowe, Wyborcy nie chcieli opuścić lokalu.

Z tego samego powodu użytkownicy sieci społecznościowych zaczęli zapewniać, że Stołeczna policja chciała jedynie przestraszyć mieszkańców lokalu wyborczego Vista Hermosa, aby nie skorzystali z prawa głosu.

Zagrożenie bombowe w skrzynce CDMX i policja przybywa, aby się ewakuować.
Zrzut ekranu // Zagrożenie bombowe w Vista Hermosa.

Za to wszystko Umundurowani funkcjonariusze ograniczyli się jedynie do sprawdzenia terenu, czy w skrzyni nie znajdował się przedmiot wybuchowy. i żeby ludzie byli bezpieczni podczas głosowania.

Po sprawdzeniu, że zagrożenie bombowe w skrytce Vista Hermosa nie było realne, Policjanci CDMX wycofali się i głosowanie kontynuowano normalnie.

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a co powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

Source link