W miarę zbliżania się drugiej połowy 2023 r. walka o demokrację trwa. W miarę upływu lat napotykamy kłamstwa, korupcję i przemoc. I tak walka o Amerykę będzie kontynuowana, podczas gdy Republikanie w Senacie będą próbowali uniemożliwić Demokratom przyjęcie nawet najpopularniejszych rozwiązań za prezydentury Bidena.

Podczas gdy ceny w całym kraju gwałtownie rosną, a nasze prawa są zagrożone, Amerykanie tacy jak Ty nadal walczą o reprezentację i przeciwstawiają się powstaniu faszyzmu. Pomimo wyzwań stojących obecnie przed branżą dziennikarską, mamy szczęście, że mamy lojalną bazę czytelników i jak dotąd potrafimy poruszać się po rynku. Jeśli jesteś jednym z naszych ponad 5000 klientów, nie możemy Ci wystarczająco podziękować

Nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności Wam – naszym czytelnikom, darczyńcom i subskrybentom – za Wasze zaangażowanie w Raw Stories. Jeśli nie możesz wnieść wkładu, masz wystarczającą liczbę czytelników. Gdybyś jednak mógł, oznaczałoby to dla nas cały świat. Członkostwo i darowizny mają kluczowe znaczenie dla trwałości branży informacyjnej. Chcemy móc zachować świętość naszej redakcji wtedy, kiedy tego najbardziej potrzebujemy, a bez Was nie możemy walczyć.

z dotacją 10 dolarów albo więcej miesięczny/95 dolarów albo więcej pewnego razuOtrzymasz lepszy dostęp bez reklam do oryginalnych raportów z Raw Story i AlterNet, ekskluzywnych treści śledczych i nie tylko.

Jeśli zamiast tego chcesz przekazać jednorazową darowiznę, kliknij tutaj.

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal, kliknij tutaj.

Wolisz staroświecki sposób? Darowiznę możesz przesłać czekiem na adres: Raw Story Media, Inc. Skrytka pocztowa 38771, Pittsburgh, Pensylwania 15238

Wsparcie dla Raw Stories przeznaczane jest na oryginalne raporty śledcze i program członkostwa RawStory+. Darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku.

Source link