Walka o demokrację trwa w drugiej połowie 2023 r. W miarę upływu roku stajemy w obliczu kłamstw, korupcji i przemocy. I tak walka o Amerykę będzie kontynuowana, podczas gdy Republikanie w Senacie będą starali się uniemożliwić Demokratom przyjęcie nawet najbardziej popularnych rozwiązań za prezydentury Bidena.

Podczas gdy ceny w całym kraju gwałtownie rosną, a nasze prawa są zagrożone, Amerykanie tacy jak Ty w dalszym ciągu walczą o reprezentację i przeciwstawiają się powstaniu faszyzmu. Pomimo wyzwań stojących obecnie przed branżą dziennikarską, do tej pory mieliśmy szczęście, że mamy lojalną bazę czytelników i możemy poruszać się po rynku. Jeśli jesteś jednym z naszych ponad 5000 subskrybentów, nie możemy Ci wystarczająco podziękować.

Nie możemy nawet zacząć wyrażać naszej wdzięczności wam – naszym czytelnikom, darczyńcom i subskrybentom – za wasze zaangażowanie w Raw Story. Jeśli nie możesz wnieść wkładu, liczba czytelników jest więcej niż wystarczająca. Jeśli jednak możesz, byłoby to dla nas całym światem. Subskrypcje i darowizny mają kluczowe znaczenie dla zrównoważonego rozwoju branży informacyjnej. Chcemy móc zachować świętość naszego newsroomu wtedy, gdy jesteśmy najbardziej potrzebni, a bez Was nie możemy walczyć.

Z darowizną w wysokości 10 dolarów albo więcej miesięczny/95 dolarów albo więcej razotrzymasz także zaawansowany dostęp bez reklam do oryginalnych raportów z Raw Story i AlterNet, ekskluzywnych treści śledczych i nie tylko.

Jeśli zamiast tego chcesz przekazać jednorazową darowiznę, kliknij tutaj.

Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem systemu PayPal, kliknij tutaj.

Wolisz staromodny sposób? Darowizny możesz przesłać czekiem na adres: Raw Story Media, Inc. PO Box 38771, Pittsburgh, PA 15238

Wsparcie dla Raw Story jest wydawane na oryginalne raporty śledcze i Program członkostwa RawStory+. Darowizny nie podlegają odliczeniu od podatku.

Source link