Kobieta stoi na scenie z mikrofonem i przygotowuje się do śpiewania.
Davida Bloomera / Netflixa

Komedie romantyczne to idealny film do oglądania latem. Stawka jest niska, a wibracje wysokie. Poza tym lokalizacje są wyjątkowe. Patrzeć na Każdy, tylko nie Ty, zachwycająca komedia romantyczna z Glenem Powellem i Sydneyem Sweeneyem w rolach głównych. Dwoje pięknych ludzi zakochujących się w sobie na plażach Australii brzmi jak niezła zabawa.

Netflixa oferuje niektóre z najlepsze komedie romantyczne na streamingu. Poniżej przygotowaliśmy listę trzech komedii romantycznych, które warto obejrzeć w czerwcu. Wszystkie trzy można teraz przesyłać strumieniowo. Wśród naszych propozycji znajdują się romanse z piosenkami Beatlesów, przygoda weselna matki i córki oraz trójkąt miłosny w tropikalnym kurorcie.

Wczoraj (2019)

Kobieta i mężczyzna patrzą w niebo w scenie z filmu Wczoraj.
Obrazy uniwersalne

Danny’ego Boyle’a Wczoraj ma genialne założenie: co by było, gdyby tylko jedna osoba na świecie znała muzykę Beatlesów? Tym szczęściarzem jest Jack Malik (Himesh Patel), piosenkarz i autor tekstów, który marzy o zostaniu sławnym muzykiem. Po tym, jak podczas globalnej awarii prądu został potrącony przez autobus, Jack szybko dochodzi do siebie i ostatecznie zagrał piękną wersję utworu Wczoraj przez Beatlesów. Ku jego przerażeniu przyjaciele Jacka uważają, że to on napisał tę piosenkę, a nie John Lennon i Paul McCartney. Beatlesi nie istnieją po przerwie w dostawie prądu.

Jednak Jack nadal zna słowa każdej piosenki Beatlesów. Dzięki tej wiedzy Jack z dnia na dzień staje się sensacją i natychmiastową gwiazdą. Jednak sława i fortuna nie są wcale takie wspaniałe, jeśli nie możesz podzielić się nimi z osobą, którą kochasz, czego Jack powoli się uczy. Nawet jeśli nie jesteś największym fanem Beatlesów, Wczoraj to wciąż zabawna i urocza komedia romantyczna z dobrą chemią między głównymi bohaterami i przyjemną muzyką.

Strumień Wczoraj na Netfliksie.

Matka panny młodej (2024)

Matka i córka stoją obok siebie i uśmiechają się.
Sasidis Sasisakulporn / Netflix

Wesela są zawsze dobrym tłem dla komedii romantycznej. Zazwyczaj są one przedstawiane w kościele. Jednakże, Matka panny młodej ustawia ołtarz na pięknych plażach Tajlandia. Brooke Shields występuje w roli Lany Winslow, wdowy i matki Emmy Winslow (Miranda Cosgrove). Kiedy Emma wraca z pracy w Londynie, zaskakuje Lanę wiadomością o jej zaręczynach ze swoim chłopakiem, RJ-em (Sean Teale).

Lana nie ma czasu na przetworzenie informacji, bo ślub w Tajlandii już za miesiąc. Jak wszystkie dobre matki, Lana w końcu wspiera córkę i zgadza się wziąć udział w weselu. Jeśli myślisz, że wesele w tropikalnej lokalizacji przebiegnie sprawnie, jesteś w błędzie. Lana dowiaduje się, że RJ jest synem Willa Jacksona (Benjamin Bratt), jej byłego chłopaka, który złamał jej serce. Brzmi to jak katastrofa dla Lany, ale kto wie? Może miłość unosi się w powietrzu dla tych dawnych płomieni.

Strumień Matka panny młodej na Netfliksie.

Ucieczka do miłości (2021)

Mężczyzna i kobieta patrzą na siebie, siedząc na plaży.
Davida Bloomera / Netflixa

Istnieje specjalna kolekcja oryginalnych komedii romantycznych Netflix, które pod każdym względem przypominają filmy Hallmark. Zazwyczaj dotyczą one głównego bohatera, który stara się zapomnieć o przeszłym związku. Następnie bohater udaje się do innego miejsca, aby uciec od problemów, ale dramat w jakiś sposób znajduje sposób na przetrwanie po przybyciu. Potem spotykają kogoś, zmuszając ich do ponownego przeanalizowania swoich uczuć i sprawdzenia, czy są gotowi na miłość.

Taka jest fabuła Ucieczka do miłości w skrócie. Erica Wilson (Christina Milian) jest gwiazdą popu szukającą swojego wielkiego przełomu. Erica wciąż nie skończyła z Jasonem (Jay’a Faraona), jej były narzeczony od czterech lat. Potrzebująca zmiany scenerii Erica zostaje artystką w pięknym kurorcie na wyspie. Pamiętacie, jak dramat zawsze znajduje głównego bohatera? Jednym z pierwszych występów Erici jest występ na ślubie Jasona i jego przyszłej narzeczonej, Beverly (Christiani Pitts). Przygnębiona, ale nie na zewnątrz, Erica znajduje pocieszenie w bracie Jasona, Calebie (Sinqua Walls). Czy ten nowo odkryty związek doprowadzi do czegoś znaczącego, czy też Erica nadal nie rozstała się z Jasonem?

Strumień Ucieczka do miłości na Netfliksie.

Zalecenia redaktorów


Source link