Luigi z Poltergustem 5000.
Nintendo

Co roku w czerwcu ogłoszenia o grach wideo mają zazwyczaj pierwszeństwo przed nowościami. To powiedziawszy, w tym miesiącu wciąż jest na co czekać, zwłaszcza jeśli chodzi o nowe wydania, które opierają się na już istniejących grach. Obydwa Pierścień Eldena I Przeznaczenie 2 dostają rozszerzenia, podczas gdy Shin Megami Tensei V, Posiadłość Luigiego: Ciemny księżycI Historie łowców potworów wszyscy dostają nowe życie.

Choć niespodziewane premiery podczas pokazów w tym miesiącu z pewnością urozmaicą czerwcowy kalendarz premier gier, podkreśliłem kilka gier, na które warto zwrócić uwagę, gdy uda się odwrócić uwagę od wszystkich nowych ujawnień. Możesz także sprawdzić listy nadchodzących gier przygotowane przez Digital Trends komputer, PlayStation 5, Xbox Series X/SI Przełącznik Nintendo.

Łowcy Gwiezdnych Wojen (4 czerwca)

W Star Wars: Hunters ścierają się dwie postacie dzierżące miecze świetlne.
Zynga

Polecane, jeśli lubisz: Overwatch 2

Dla fanów gier wieloosobowych lub Gwiezdnych Wojen najbardziej fascynująca będzie premiera gry w czerwcu Łowcy Gwiezdnych Wojen. To drużynowa strzelanka PvP dla bohaterów na iOS, Androida i Nintendo Switch, w której eklektyczna obsada postaci z Gwiezdnych Wojen mierzy się w różnych zawodach na planecie Areny zwanej Vespaara. W momencie premiery będzie obsługiwał cztery różne tryby gry: Squad Brawl, Dynamic Control, Power Control i Trophy Chase. Na Nintendo Switch nie ma zbyt wielu strzelanek bohaterskich, więc jeśli uda ci się pokonać mikrotransakcje i mobilne korzenie gry, możesz się dobrze bawić.

Łowcy Gwiezdnych Wojen ukaże się 4 czerwca na iOS, Androida i Nintendo Switch.

Historie łowców potworów (14 czerwca)

Potwór z Monster Hunter Stories.
Capcom

Polecane, jeśli lubisz: Pokémon Scarlet i Violet

Niewiele gier może dać Pokémonowi szansę na zdobycie pieniędzy, ale Historie łowców potworów robi. Być może bardziej znasz kontynuację, która ukazała się na PC i Nintendo Switch w 2024 roku, ale oryginał Historie łowców potworów, która ukazała się na 3DS w USA w 2017 roku, przechodzi remastering. Oprawa wizualna gry RPG polegającej na zbieraniu potworów została ulepszona na PC, Nintendo Switch i PS4, a cała gra jest teraz w pełni odtwarzana głosowo. To coś zupełnie innego niż coś takiego Dzikie łowcy potworówale powinno ci się spodobać, jeśli jesteś fanem Pokémonów.

Historie łowców potworów ukaże się 14 czerwca na PC, PS4 i Nintendo Switch

Shin Megami Tensei V: Zemsta (14 czerwca)

Główny bohater biegnie przez otwarty świat gry Shin Megami Tensei V: Vengance.
Atlus

Polecane, jeśli lubisz: Persona 5 Royal

W stylu Persona 5 Royal2021 rok Shin Megami Tensei V: Zemsta to ulepszony, kompletny dodatek do gry RPG o zbieraniu demonów. Dodaje nową ścieżkę kampanii o nazwie Canon of Vengeance, która dodaje wiele nowej zawartości w tylnej części gry, nowe postacie i demony, a także kilka mniejszych ulepszeń jakości życia. Niestety, nie ma ścieżki aktualizacji dla posiadaczy oryginału Shin Megami Tensei V, więc będziesz musiał ponownie uruchomić grę, jeśli chcesz zobaczyć, co nowego

Shin Megami Tensei V: Zemsta ukaże się 14 czerwca na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wciąż budzi głębiny (18 czerwca)

Skręcona platforma wiertnicza w Still Wakes the Deep.
Tryb tajny

Polecane, jeśli lubisz: Amnezja: Maszyna dla świń

Jeśli jesteś fanem gier grozy, to Wciąż budzi głębię to gra, którą warto obejrzeć w czerwcu. To najnowsza gra studia The Chinese Room, które pracowało nad takimi grami jak Amnezja: Maszyna dla świń I Wszyscy poszli do Rapture. Zapowiada się trzymający w napięciu pierwszoosobowy horror, którego akcja rozgrywa się na platformie wiertniczej u wybrzeży Szkocji. Przyjrzałem się bliżej tej grze ponad miesiąc temu i wyszedł pod wrażeniem, więc nie mogę się doczekać, aby sprawdzić całość. Dla tych, którzy łatwo się przestraszą, będzie dostępny mniej przerażający tryb fabularny.

Wciąż budzi głębię ukaże się 18 czerwca na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Od pierwszego dnia będzie także dostępna w ramach katalogu gier Xbox Game Pass.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree (21 czerwca)

Cień erdtree
Bandai Namco Rozrywka

Polecane, jeśli lubisz: Pierścień Eldenaoczywiście

Długo oczekiwany dodatek do gry FromSoftware Pierścień Eldena jest już prawie tutaj. W 2022 roku najnowsza gra w stylu Souls autorstwa FromSoftware zrobiła wrażenie, ponieważ wprowadziła walkę akcji znaną z gier Dark Souls do dużego, swobodnego, otwartego świata przypominającego gry takie jak Legenda Zeldy: Breath of the Wild. Było fantastycznie i Cień Erdtree Wygląda na to, że rozszerzenie zapewni nam jeszcze więcej nowych obszarów do odkrycia, bossów do walki i złożoną historię do odkrycia. Jeśli kochasz Pierścień Eldenamusisz sięgnąć po to rozszerzenie.

Elden Ring: Cień Erdtree ukaże się 21 czerwca na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Do tego czasu (25 czerwca)

Dwie postacie stojące pod parasolem w Until then.
Maksymalna rozrywka

Polecane, jeśli lubisz: Przestrzeń dla niezwiązanych

W końcu Następny festiwal Steamgra która najbardziej przykuła moją uwagę Dopóki, debiutancki tytuł studia Polychroma Games. To narracyjna gra przygodowa 2D, opowiadająca o dzieciaku o imieniu Mark, który uczy się w szkole średniej, chociaż wygląda na to, że historia wypadnie z torów i zacznie nabierać nieco nadprzyrodzonego charakteru, gdy Mark radzi sobie z rzeczywistością coraz bardziej niepewnie. Chociaż akcja gry rozgrywa się na Filipinach, jako ktoś, kto był w szkole średniej w czasie, gdy toczy się akcja tej gry (od początku do połowy 2010 r.), uznałem jej wersję demonstracyjną za wciągającą.

Nie mogę się doczekać, kiedy wypróbuję pełną wersję gry Dopóki ukaże się 25 czerwca na PC i PS5.

Luigi’s Mansion 2 HD (27 czerwca)

Rozgrywka z Luigi's Mansion 2 HD.
Nintendo

Polecane, jeśli lubisz: Posiadłość Luigiego 3

Wreszcie mamy kolejny remaster na 3DS. W tym przypadku jest to reedycja Nintendo Posiadłość Luigiego: Ciemny Księżyc Jak Rezydencja Luigiego 2 HD na Nintendo Switch. Wszystkie gry Luigi’s Mansion są równie dziwaczne i urocze, chociaż druga część wyróżnia się szczególnie dzięki mniejszym misjom wielkości kęsa, pasującym do urządzeń przenośnych, takich jak 3DS. Miło będzie mieć teraz dostęp do tej gry i jej trybu wieloosobowego online na platformie, na której eShop i gra online są nadal funkcjonalne.

Rezydencja Luigiego 2 HD ukaże się na Nintendo Switch 27 czerwca.

Więcej nowych gier w czerwcu 2024 r

Zalecenia redaktorów


Source link