Dyrektor generalny firmy Intel, Pat Gelsinger, wygłasza przemówienie zamykające pierwszy dzień targów IAA Mobility
Intel

Intel to kolejna duża marka, która będzie omawiać swoje nadchodzące produkty i technologie na targach Computex, a na dzisiejszy wieczór zaplanowano ważne przemówienie dyrektora generalnego Pata Gelsingera. Chociaż nas nie będzie rozmawiał o swojej kurtce jak o dyrektorze generalnym Nvidiibyć może usłyszymy o procesorach, z którymi się zmierzymy AMD Zen 5 jeszcze w tym roku.

Oprócz zapowiedzi nowych chipów, sztuczna inteligencja z pewnością będzie głównym elementem ogłoszenia, tak jak miało to miejsce w przypadku niemal wszystkich innych firm.

Jak obejrzeć przemówienie Intela na targach Computex 2024

Intel wygłosi swoje przemówienie 3 czerwca o godzinie 23:00 ET/20:00 czasu PT (dla wszystkich obecnych na Tajwanie oznacza to godzinę 11:00 czasu lokalnego 4 czerwca). Jeśli chcesz obejrzeć to na żywo, Intel udostępnia transmisję na żywo zaplanowano utworzenie własnej strony internetowej, na której można zgłosić swoje zainteresowanie i oglądać w domu.

Będzie można go także obejrzeć na oficjalnej stronie Kanał Computex na YouTube jako powtórka po wydarzeniu, którą tutaj zamieścimy jeśli nie uda Wam się złapać na żywo.

Czego oczekujemy od przemówienia Intela na targach Computex 2024

Firma Computex przekazała nam już wiele ekscytujących ogłoszeń od firm Nvidia i AMD, przy czym ta ostatnia zaprezentowała projekt procesora Zen 5 nowej generacji, którego wprowadzenie na rynek planuje się pod koniec lipca. Chociaż nie oczekuje się, że Intel ogłosi zbliżającą się premierę swoich układów nowej generacji, bez wątpienia opublikuje kilka ważnych ogłoszeń i szczegółów na temat nadchodzących procesorów: Arrow Lake i Jezioro Księżycowe.

Intel opowie także o swoich rozwiązaniach dla centrów danych dla przedsiębiorstw oraz o „Bringing AI Everywhere”, najprawdopodobniej w ramach nowej gamy komputerów Copilot+, na którą Microsoft mocno naciska.

Karta graficzna Arc A770 działająca w komputerze PC.
Jacob Roach / Trendy cyfrowe

Oprócz wiadomości o procesorach mamy jednak nadzieję usłyszeć więcej o wysiłkach Intela w dziedzinie grafiki. Chociaż prawdopodobnie nie zobaczymy działających kart graficznych, projekty Intela nowej generacji Battlemage mogą zostać omówione bardziej szczegółowo niż wcześniej. Biorąc pod uwagę, że mówi się, że mogą być nawet o 50% szybsze od swoich poprzedników, na targach Computex 2024 usłyszeliśmy kilka ważnych nowości dotyczących procesorów graficznych od Intela.

Czy Intel może uchwycić część ciepła i dyskusji po wielkim debiucie AMD? Czy Intel może wytrzymać duże postępy Qualcomma w ostatnich miesiącach? Mamy tylko kilka godzin, aby się o tym przekonać.

Zalecenia redaktorów


Source link