Tylko jedno zwycięstwo dzieli Cię od wiecznej chwały, Borussia Dortmund i Real Madryt zmierzą się dziś na stadionie Wembley w finale Ligi Mistrzów 2024. Podczas gdy niemiecka drużyna pragnie wznieść swoje pierwsze trofeum Ligi Mistrzów od 1997 roku, Madryt ma jednocześnie szansę zdobyć zadziwiający, dziewiąty tytuł mistrzowski.

Finał Ligi Mistrzów rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu wschodniego i będzie transmitowany przez telewizję CBS w Stanach Zjednoczonych. Jeśli jednak nie masz kabla i chcesz obejrzeć finał Ligi Mistrzów w Internecie, mamy pięć różnych sposobów bezpłatnej transmisji meczu Dortmund vs Real Madryt.

Czy dostępna jest bezpłatna transmisja na żywo meczu Dortmund vs Real Madryt?

Logo Paramount Plus na czarnym tle.
Najważniejszy

Istnieje kilka sposobów, aby obejrzeć dzisiaj bezpłatną transmisję na żywo z meczu Dortmund vs Real Madryt, więc szybko je omówimy:

Najważniejszy+: To jest główne miejsce transmisji strumieniowej wszystkich wydarzeń związanych z Ligą Mistrzów, ponieważ obejmuje każdy mecz turnieju. To oczywiście nie ma teraz większego znaczenia, ponieważ pozostał tylko jeden mecz, ale nadal możesz oglądać finał w języku angielskim lub hiszpańskim, korzystając z subskrypcji planu „Essential”, który obejmuje siedmiodniowy bezpłatny okres próbny, ale tylko 6 USD za sztukę miesiąc później.

Kanał Amazon Prime: Jeśli jesteś subskrybentem Prime, możesz także uzyskać Paramount+ za pośrednictwem Prime Channel. Zawiera te same treści na żywo i na żądanie oraz oddzielny siedmiodniowy bezpłatny okres próbny Jeśli nie masz Prime, możesz rozpocząć bezpłatny okres próbny zarówno kanałów Prime, jak i Paramount+ w tym samym czasie.

fubo: Pakiet kanałów „Pro” obejmuje ponad 180 kanałów telewizyjnych na żywo, w tym CBS (na żywo na większości rynków). Posiada także TUDN i UniMas, które będą transmitować mecz w języku hiszpańskim. Bezpłatny okres próbny Fubo trwa siedem dni.

Telewizja YouTube: Będziesz chciał skorzystać ze zwykłego „Planu podstawowego”, który obejmuje około 100 kanałów telewizyjnych na żywo, w tym CBS (na żywo na większości rynków), TUDN i UniMas. Obejmuje pięciodniowy bezpłatny okres próbny, ale przed rejestracją otrzymasz także bezpłatny 20-minutowy podgląd.

Przesyłaj strumieniowo DirectTV: Istnieją cztery różne pakiety kanałów głównych. Wszystkie obejmują CBS (dostępne na większości rynków), podczas gdy pakiet „Choice” i wyższy obejmuje UniMas, a pakiet „Ultimate” i wyższy obejmuje TUDN. Jest objęty pięciodniowym bezpłatnym okresem próbnym.

Oczywiście wszystkie te opcje mają różne długoterminowe zalety i wady, ale jeśli chcesz obejrzeć tylko finał Ligi Mistrzów, a następnie anulować subskrypcję przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego, każda z nich będzie działać dobrze.
Jak oglądać transmisję na żywo z Dortmundu vs Realu Madryt z zagranicy

Lista aplikacji NordVPN na Apple TV.
Phil Nickinson / Trendy cyfrowe

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym nie ma opcji transmisji na żywo tego meczu, możesz połączyć jedną z wyżej wymienionych usług przesyłania strumieniowego z wirtualną siecią prywatną (VPN). Wszystkie usługi, o których właśnie wspomnieliśmy, są dostępne wyłącznie w USA, ale VPN może sprawiać wrażenie, jakbyś był w USA (nawet jeśli fizycznie przebywasz za granicą), umożliwiając ominięcie blokad geograficznych.

Polecamy NordVPN, ponieważ jest bezpieczny, szybki i bardzo łatwy w użyciu. Możesz też sprawdzić naszą listę najlepszych usług VPN i najlepszych ofert VPN, aby znaleźć inne opcje.

Zalecenia redaktorów


Source link