Jesteś żarłocznym pożeraczem muzyki, podcastów i audiobooki na Spotify. Najpopularniejszy na świecie usługa strumieniowego przesyłania muzyki zawiera więcej treści, niż wiesz, co zrobić, i łatwo stracić kontrolę nad wszystkim, czego słuchałeś.

Może wpadłeś do króliczej nory Steely Dan, pochłonąłeś cały sezon SmartLess lub po prostu straciłeś rachubę w stosunku do nowej, fajnej muzyki, którą polecała twoja nastoletnia córka. Nie ma znaczenia, dlaczego konieczne będzie sprawdzenie historii słuchania Spotify – chodzi o to, że można to łatwo zrobić na smartfonie/tablecie i w aplikacjach Spotify na komputerze. Oto jak.

Spotify na iPhonie.

Phil Nickinson / Trendy cyfrowe

Jak znaleźć historię słuchania Spotify w aplikacji mobilnej

Aplikacja Spotify archiwizuje Twoją historię słuchania przez maksymalnie 70 dni. Oto jak uzyskać do niego dostęp w aplikacjach na smartfony i tablety.

Krok 1: Chwyć smartfon lub tablet i otwórz plik Aplikacja Spotify.

Krok 2: W lewym górnym rogu wybierz swój ikona profilu.

Krok 3: Następnie wybierz Historia słuchania.

Krok 4: Formularz tutaj, pod Ostatnio odtwarzaneznajdziesz wszystko, czego słuchałeś — wykonawców, albumy, playlisty, utwory, podcasty, książki audio, rozdziały książek audio i nie tylko.

Krok 5: Możesz odtworzyć zawartość stąd lub dotknąć trzech kropek po prawej stronie, aby wybrać inną akcję, np. dodać do listy odtwarzania, udostępnić, wyświetlić album i nie tylko.

Jak znaleźć historię słuchania Spotify w aplikacji komputerowej

Znalezienie historii słuchania Spotify jest równie łatwe w aplikacji komputerowej Spotify, ale w tym przypadku pozwala zobaczyć tylko 50 ostatnio słuchanych utworów. Oto jak uzyskać do niego dostęp.

Krok 1: Otworzyć Aplikacja komputerowa Spotify w Twoim komputerze.

Krok 2: W prawym dolnym rogu wybierz Ikona kolejki (wygląda jak mała pigułka z dwiema liniami pod nią).

Jak zobaczyć historię słuchania Spotify na komputerze Spotify.

Zrzut ekranu / Trendy cyfrowe

Krok 3: Po prawej stronie otworzy się okienko, a na górze zobaczysz Kolejka I Ostatnio odtwarzane. Wybierz to drugie.

Jak zobaczyć historię słuchania Spotify na komputerze Spotify.

Zrzut ekranu / Trendy cyfrowe

Krok 4: Poniżej znajdziesz listę 50 ostatnich utworów, odcinków podcastów, audiobooków i innych materiałów, których słuchałeś.

Krok 5: Ponownie możesz odtworzyć zaznaczenie lub najechać kursorem na zaznaczenie i kliknąć menu rozwijane z trzema kropkami, aby uzyskać więcej opcji.

Jak zobaczyć historię słuchania Spotify na komputerze Spotify.

Zrzut ekranu / Trendy cyfrowe

Zalecenia redaktorów


Source link