„The New York Times” pojawił się na targach CES 2023 wraz z firmą Delta, aby potwierdzić, że oferta gier zawartych w publikacji jest częścią nadchodzącego centrum Delta Exclusives Hub. Pasażerowie Delta Air Lines będą wkrótce mogli grać w Wordle, Spelling Bee i nie tylko podczas lotów, korzystając z bezpłatnego Wi-Fi linii.
Obecnie osoby latające liniami Delta mają bezpłatny dostęp jedynie do iMessage, Facebook Messenger i WhatsApp. Jednak od 1 lutego Delta Air Lines planuje zaoferować członkom Delta SkyMiles bezpłatne Wi-Fi, a wiele treści będzie dostępnych na nowej stronie docelowej o nazwie Delta Exclusives Hub.
Kiedy Delta Exclusives Hub zostanie uruchomiony wiosną 2023 r., jego hub zapewni pasażerom bezpłatny dostęp do gier takich jak Wordle, Spelling Bee i The Crossword podczas lotów krajowych w USA, niezależnie od tego, czy są abonentami New York Timesa, czy nie.
Ogłoszenie to następuje prawie rok po przejęciu Wordle przez dziennik „The New York Times” u szczytu jego statusu fenomenu mediów społecznościowych. Choć nie jest to już tak modne jak rok temu, Wordle nadal przyciąga wielu graczy i stanowi główną część oferty The New York Times Games. W szczególności dziennikowi „The New York Times” wydaje się zależało na poszerzeniu liczby miejsc, w których można grać w Wordle, ponieważ w grudniu 2022 r. zintegrował go ze swoją aplikacją Crossword.
Włączając Wordle i inne jego gry do centrum Delta Exclusives Hub, New York Times Games zaprezentuje swoją ofertę jeszcze większej liczbie osób, jednocześnie zapewniając graczom zawsze szansę sprawdzenia Wordle danego dnia, nawet jeśli podróżując cały dzień.

Source link