Jeśli szukasz cienkiego, ale wydajnego laptopa, trudno przebić laptopy Apple MacBook Air i MacBook Pro, ponieważ są to jedne z najlepszych laptopów na rynku. najlepsze laptopy Dostępne na rynku, szczególnie z najnowszymi chipami Apple w środku. Mają jednak dość wysoką cenę, więc możesz polegać na jednym z wielu oferta na jabłka Poniższe wskazówki pomogą Ci zaoszczędzić trochę dodatkowych pieniędzy przy zakupie jednego z najpotężniejszych laptopów dostępnych na rynku. Możesz także sprawdzić niektóre z tych najlepszych laptopów oferta na airpody, oferty zegarków AppleI Oferty na iPhone’a Aby sparować z nowym MacBookiem lub, jeśli w ogóle nie chcesz MacBooka, wypróbuj niektóre z nich oferta na laptopa Zamiast.

Najlepsze oferty na MacBooka Air (M1).

Apple M1 MacBook Air otwarty na biurku z roślinami w tle.
trendy cyfrowe

Apple MacBook Air (M1) Oznaczało to poważną zmianę dla Apple, ponieważ był to pierwszy Air z procesorem opartym na Apple. Przyjrzeliśmy się Różnica między M2 i M1 A M1 nadal wygląda świetnie. Jest bliżej przystępnej ceny niż cokolwiek innego tutaj. Głośny, ale pozbawiony wentylatora, więc cichy w użyciu, zapewnia 18 godzin pracy na baterii, pięknie wyglądający 13,3-calowy wyświetlacz Retina oraz cały styl, jakiego oczekujesz od urządzenia Apple. Te laptopy są najlepsze dla studentów lub osób, które chcą czegoś stylowego, ale w miarę wydajnego, do użytku w podróży. W dzisiejszych czasach znalezienie ofert staje się nieco trudniejsze, chyba że chcesz rozważyć odnowiony/odnowiony model.

 • Apple MacBook Air M1 8 GB RAM/128 GB SSD (odnowiony) —
 • Apple MacBook Air M1 8 GB RAM/256 GB SSD (odnowiony) —
 • Apple MacBook Air M1 8 GB RAM/512 GB SSD (odnowiony) —

Najlepsze oferty na MacBooka Air (M2).

Ekran MacBooka Air M2.
Apple MacBook Air M2 Luke Larson / Trendy cyfrowe

MacBook Air (M2) Zmieniliśmy trochę sytuację, oferując dwa różne rozmiary — opcję z ekranem 13,6 cala i 15 cali. Naszym zdaniem uwzględniono to drugie najlepszy MacbookWe wszystkich przypadkach otrzymujesz chip M2, który jest szybszy niż poprzedni M1, większy ekran, wyższą jasność wyświetlacza, a także ulepszoną kamerę FaceTime HD 1080p i większy system dźwiękowy z głośnikami. Jeśli nie potrzebujesz najszybszego systemu i chcesz większej przenośności niż Pro M2, jest to dobra opcja.

 • Apple MacBook Air M2 13,6 cala, 8 GB RAM/256 GB SSD (odnowiony) —
 • Apple MacBook Air M2 15,3 cala, 8 GB RAM/512 GB SSD (odnowiony) —
 • Apple MacBook Air M2 13,6 cala, 8 GB RAM/256 GB SSD —
 • Apple MacBook Air M2 13,6 cala, 8 GB RAM/512 GB SSD —
 • Apple MacBook Air M2 15,3 cala, 16 GB RAM/1 TB SSD —

Najlepsze oferty na MacBooka Pro (M2).

Mężczyzna siedzi przy biurku z MacBookiem Pro na kolanach.
Jabłko

Przestudiowaliśmy ten temat dogłębnie Różnica między MacBookiem Air M2 i MacBookiem Pro M2, Zasadniczo modele MacBooka Pro mają znacznie lepszy i wydajniejszy chip M2, ale MacBook Air M2 może mieć większy ekran. Warto bezpośrednio porównać dwa modele, które rozważasz, ponieważ istnieją różne konfiguracje. Należy też pamiętać, że MacBook Pro M2 jest cięższy, ale ma większą baterię. Ma także starszy standard kamery internetowej niż model Air 1080p. Wreszcie 13-calowy model MacBooka Pro M2 to jedyny model, który nadal ma dzielący pasek Touch Bar na klawiaturze. Zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze i zapoznaj się z dostępnymi właśnie promocjami na MacBooka Pro M2.

 • Apple MacBook Pro 13,3 cala M2 8 GB RAM/256 GB SSD (odnowiony) —
 • Apple MacBook Pro 13,3 cala M2 8 GB RAM/256 GB SSD —
 • MacBook Pro 14-calowy M2 16 GB RAM/512 GB SSD —
 • MacBook Pro 14-calowy M2 16 GB RAM/1 TB SSD —

Najlepsze oferty na MacBooka Pro (M3).

MacBook Pro leży otwarty na stole przed kanapą.
Luke Larson / Trendy cyfrowe

Najnowsza seria MacBooków Pro M3 nie doczekała się jeszcze ogromnych przecen, bo jest tak nowa. Przewodnik dla kupujących MacBooka Pro M3 Dzięki tak dużej liczbie dostępnych modeli dostarcza wielu informacji na temat tego, co jest najlepsze w danej sytuacji. Do wyboru są różne rozmiary ekranów i różne procesory. Mówimy, że jeśli chcesz, możesz wydać dużo na MacBooka Pro M3, ale te oferty pomogą Ci trochę zaoszczędzić. Jeśli potrzebujesz wydajnego laptopa do edycji wideo lub podobnych zaawansowanych zadań, to właśnie tego potrzebujesz.

 • Apple MacBook Pro M3 14 cali, 8 GB RAM/512 GB SSD —
 • Apple MacBook Pro M3 14 cali, 8 GB RAM/1 TB SSD —
 • Apple MacBook Pro M3 14 cali, 18 GB RAM/1 TB SSD —
 • Apple MacBook Pro M3 16 cali, 18 GB RAM/512 GB SSD —
 • Apple MacBook Pro M3 Max 14 cali, 36 GB RAM/1 TB SSD —

Więcej niezapomnianych ofert


Source link