SoundLiberty 53 obok ich obudowy.
TaoTronics

Żyjemy w epoce, w której ludzie poświęcają dodatkowy czas na znalezienie tanich alternatyw dla drogich marek. I chociaż jest ich mnóstwo Alternatywy dla AirPods, żaden nie trafił w tak niską cenę jak ta para od TaoTronics. I to zanim trafiły do ​​sprzedaży. Zdobądź SoundLiberty 53 za jedyne 9 dolarów, zamiast 16 dolarów, dopóki ta oferta trwa i zdobądź wreszcie coś, co wygląda jak najnowsze AirPods i działa świetnie, ale nie nadwyręży banku. Kliknij przycisk poniżej, aby sprawdzić je samodzielnie, lub czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego ludzie tak bardzo lubią te słuchawki.

Dlaczego warto kupić SoundLiberty 53

Największą zaletą SoundLiberty 53 jest stosunek kosztów do czasu użytkowania. Są tanie, ale nie tak tanie, żeby się na tobie rozpadły. Dla porównania, jeśli używałeś tych słuchawek na jednym ładowaniu (czas pracy baterii szacuje się na 50 godzin), a następnie je wyrzuciłeś, zapłaciłbyś około 18 centów za godzinę użytkowania. Fakt, że są wodoodporne na poziomie IPX8, sugeruje jednak, że będą miały znacznie dłuższą żywotność. To prawda, że ​​raczej nie będziesz chciał ich wyrzucić. Głośniki SoundLiberty 53 są bardzo lubiane przez użytkowników, którzy uważają, że zapewniają wysoką jakość dźwięku i wygodne dopasowanie. Spodoba Ci się także możliwość używania ich w wielu trybach użytkowania. Mogą odbierać połączenia, a nawet używać ich pojedynczo, uwalniając drugie ucho do rozmowy.

Chociaż SoundLiberty 53 nie będzie miał dodatkowych funkcji po zsynchronizowaniu z iPhonem w taki sam sposób, jak słuchawki AirPods, mają bardzo podobny wygląd. Dopasowany do ucha kształt pączka w połączeniu z sztyftem tworzy dość przekonującą imitację. Pod wieloma względami sprawia to, że SoundLiberty 53 to idealny prezent dla dziecka, być może jako odskocznia przed zakupem bardziej wyszukanych słuchawek, gdy już udowodniło, że jest odpowiedzialne.

Aby zgarnąć SoundLiberty 53 za 9 dolarów, czyli o 7 dolarów mniej niż i tak już niskie 16 dolarów, jakie zwykle wynoszą, po prostu dotknij przycisku poniżej. Możesz też dalej kupować słuchawki douszne z tymi oferty słuchawek i słuchawek dousznych. Oczywiście nie znajdziesz niczego, co będzie kosztować tak mało jak SoundLiberty 53, ale nie ma nic złego w chęci ulepszenia.

Zalecenia redaktorów


Source link