Joel gra na gitarze w The Last of Us Part 2 Remastered.
Niegrzeczny pies

Głowa Naughty Dog i Ostatni z nas twórca Neil Druckmann powraca do wiadomości, zapowiadając przyszłe plany studia i najwyraźniej pracuje nad wieloma projektami.

w wywiad dla „Los Angeles Times”. opublikowany w weekend Druckmann powiedział, że nie spodziewa się, że Naughty Dog będzie nadal studiem The Last of Us „na zawsze”. Zamiast tego opowiedział, jak zespół pracuje nad „wieloma projektami dla jednego gracza”. Wywiad nie zawiera szczegółowych informacji na temat tego, czy te gry są w fazie rozwoju, czy to tylko koncepcje.

W tym krótkim artykule opisano także, skąd wziął się pomysł Druckmanna Ostatni z nas będąc na studiach i początkowo chciał, aby była to powieść graficzna. Mógł pracować nad swoim pomysłem po tym, jak zwrócił się do byłego współprezesa Naughty Dog, Evana Wellsa i poprosił o usunięcie go z projektu Jak and Daxter.

Chociaż nie jest jasne, jaki będzie następny ogłoszony projekt Naughty Dog (niedawno go anulowano The Last of Us – gra online dla wielu graczy po latach rozwoju), Druckmann zrobił wiele, budując oczekiwania. Podczas niedawnego wywiadu z Sony gdzie mówił o przyszłości tworzenia gier wideo w Naughty Dog, został ostatecznie wycofany ze względu na błędne cytaty, zamieścił jedną ze swoich niezredagowanych odpowiedzi na X (dawniej Twitterze)zastanawiając się, jak bardzo jest podekscytowany nadchodzącym tytułem studyjnym.

„Jestem więc nie tylko podekscytowany grą, którą tworzymy – a jest to dla nas coś naprawdę świeżego – ale także podekscytowany możliwością zobaczenia, jak świat na nią zareaguje” – napisał. „Z powodu Ostatni z nasi sukces serialu, ludzie nawet spoza branży gier patrzą na nas, żeby zobaczyć, co opublikujemy w następnej kolejności. Jestem bardzo podekscytowany możliwością zobaczenia reakcji na to wydarzenie – a powiedziałem już na ten temat za dużo”.

Wiemy również, że od maja 2023 r. studio pracowało na „zupełnie nowym doświadczeniu dla jednego gracza” jako część swojej listy projektów. Więc cokolwiek to jest, możecie być pewni, że Naughty Dog nad czymś pracuje.

Zalecenia redaktorów


Source link