Znajomości to najnowsza gra logiczna z New York Times. Gra polega na podzieleniu puli 16 słów na cztery tajne (na razie) grupy poprzez sprawdzenie, w jaki sposób słowa są ze sobą powiązane. Zagadka resetuje się każdej nocy o północy, a każda nowa łamigłówka ma różny stopień trudności. Tak jak Wordlemożesz śledzić swoją passę zwycięstw i porównywać swoje wyniki z przyjaciółmi.

Niektóre dni są trudniejsze niż inne. Jeśli masz trochę problemów z rozwiązaniem dzisiejszego Znajomości puzzle, zapoznaj się z naszymi wskazówkami i podpowiedziami poniżej. A jeśli nadal nie dasz rady, dzisiejsze odpowiedzi podamy Ci na samym końcu.

Jak grać w Połączenia

W Znajomości, zostanie wyświetlona siatka zawierająca 16 słów — Twoim celem jest uporządkowanie tych słów w cztery zestawy po cztery wyrazy poprzez określenie połączeń, które je łączą. Zestawy te mogą obejmować pojęcia takie jak tytuły serii gier wideo, kontynuacje serii książek, odcienie czerwieni, nazwy sieci restauracji itp.

Zwykle istnieją słowa, które wydają się pasować do wielu tematów, ale jest tylko jedna, w 100% poprawna odpowiedź. Możesz przetasować siatkę słów i zmienić ich układ, aby lepiej zobaczyć potencjalne powiązania.

Każda grupa jest oznaczona kolorem. Najłatwiej jest rozgryźć grupę żółtą, a następnie grupę zieloną, niebieską i fioletową.

Wybierz cztery słowa i naciśnij Składać. Jeśli masz rację, cztery słowa zostaną usunięte z siatki i ujawniony zostanie motyw łączący je. Zgadnij niepoprawnie, a będzie to policzone jako pomyłka. Do końca gry masz do dyspozycji tylko cztery błędy.

Wskazówki do dzisiejszych połączeń

Możemy pomóc Ci rozwiązać dzisiejsze połączenie, przedstawiając cztery tematy. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, podamy Ci również jedno słowo z każdej grupy poniżej.

Dzisiejsze tematy

  • CIAŁO
  • MONTAŻ ___
  • ELEMENTY LP
  • RZECZY, KTÓRYMI LUDZIE TRZYMAJĄ

Jedna odpowiedź ujawnia

  • CIAŁO – CIAŁO
  • GÓRA FUJI
  • ELEMENTY PŁYTY LP – WKŁADKA
  • RZECZY, KTÓRE LUDZIE PODRAŻAJĄ – RĘCE
Logo gry New York Times Connection.
New York Times

Dzisiejsze odpowiedzi na pytania Connections

Nadal nie masz szczęścia? W porządku. Ta łamigłówka została zaprojektowana tak, aby była trudna. Jeśli chcesz tylko zobaczyć dzisiejszy Znajomości odpowiedz, omówimy Cię poniżej:

Znajomości siatki są bardzo zróżnicowane i zmieniają się każdego dnia. Jeśli nie udało Ci się rozwiązać dzisiejszej łamigłówki, koniecznie zajrzyj ponownie jutro.

Zalecenia redaktorów


Source link