Strands to zupełnie nowa codzienna łamigłówka z New York Times. Trudniejsze podejście do klasycznego wyszukiwania słów. Aby rozwiązać tę zagadkę, będziesz potrzebować bystrego oka.

Tak jak Wordle, ZnajomościI Minikrzyżówka, W niektóre dni rozwiązanie pasm może być nieco trudne. Nie ma wstydu, że od czasu do czasu potrzebujesz małej pomocy. Jeśli utkniesz i chcesz poznać odpowiedzi na dzisiejszą zagadkę Strands, sprawdź rozwiązaną zagadkę poniżej.

Jak grać w Strands

Rozpoczynasz każdą łamigłówkę Strands w celu znalezienia „słów tematycznych” ukrytych w siatce liter. Manipuluj literami, przeciągając lub dotykając, aby tworzyć słowa; naciśnij dwukrotnie ostatnią literę, aby potwierdzić. Jeśli znajdziesz właściwe słowo, litery zostaną podświetlone na niebiesko i nie będzie ich już można wybrać.

Jeśli znajdziesz słowo, które nie jest słowem przewodnim, nadal pomaga! Za każde trzy znalezione słowa niezwiązane z tematem, które mają co najmniej cztery litery, otrzymasz podpowiedź — litery jednego ze słów tematycznych zostaną ujawnione i będziesz musiał je po prostu rozszyfrować.

Każda litera na siatce służy do przeliterowania słów tematycznych i nie nakłada się na siebie. Każda litera zostanie użyta raz i tylko raz.

Każda łamigłówka zawiera jeden „spangram”, specjalne słowo (lub słowa) tematyczne, które opisuje temat łamigłówki i dotyka dwóch przeciwnych stron planszy. Kiedy znajdziesz spangram, zostanie on podświetlony na żółto.

Celem powinno być szybkie ukończenie łamigłówki bez korzystania ze zbyt wielu podpowiedzi.

Podpowiedź do dzisiejszej zagadki Strands

Dzisiejszy temat brzmi: „Udało się!”

Oto wskazówka, która może ci pomóc: nie gwoździe używane w budownictwie.

Dzisiejszy Strand odpowiada

Logo NYT Strands.
TERAZ

Dzisiejszy spanagram

Zaczniemy od przekazania spangramu, który może pomóc Ci w zrozumieniu tematu i samodzielnym rozwiązaniu reszty zagadki:

Dzisiejsze Strands odpowiadają

Jeśli nadal potrzebujesz odpowiedzi, oto pozostałe słowa tematyczne w układance:

  • OCZYSZCZENIE KOLORU
  • CYLINDER
  • BAZA
  • POLEROWAĆ
  • NAWILŻAĆ
  • PLIK

Zalecenia redaktorów


Source link