Dyrektor generalny Nvidii Jensen na tle.
Nvidia

Dyrektor generalny Nvidii, Jensen Huang, przejmie kontrolę nad firmą Computex przemówienie programowe, które odbędzie się w najbliższy weekend, ma na celu omówienie „zaawansowanych osiągnięć w dziedzinie przyspieszonego przetwarzania danych i sztucznej inteligencji”. To, że sztuczna inteligencja pojawi się w tym adresie, nie jest niespodzianką, ale czy będzie to oznaczać, że dowiemy się o nowych kartach graficznych lub sprzęcie AI od Nvidii, okaże się.

Niezależnie jednak od tego, o czym Huang tak naprawdę będzie mówił, myśl przewodnia będzie taka jedno z największych wydarzeń targów Computex. Dzieje się tak pomimo tego, że miało to miejsce jeszcze przed rozpoczęciem występu. Oto, jak obejrzeć przemówienie Nvidii na targach Computex, aby niczego nie przegapić.

Jak obejrzeć przemówienie Nvidii Computex

Przemówienie dyrektora generalnego firmy NVIDIA, Jensena Huanga, na targach COMPUTEX 2024

Przemówienie Nvidii odbędzie się wcześnie w USA, 2 czerwca o godzinie 7:00 ET/4:00 czasu PT, a faktycznie rozpocznie się o 19:00 czasu lokalnego na Tajwanie. Jeśli planowałeś wziąć udział osobiście, niestety przegapiłeś łódź, w której można się zarejestrować, ale możesz oglądać razem z transmisją na żywo, tak jak reszta z nas, lub obejrzeć ją później, po przebudzeniu. Nie obwinialibyśmy cię.

Otrzymuj cotygodniowy przegląd technologii stojących za grami na PC

Chociaż przemówienie będzie dostępne w wielu zewnętrznych transmisjach, najprostszym i pozbawionym zakłóceń sposobem oglądania jest oficjalny strumień firmy Nvidia w witrynie swój kanał na YouTubie. Nvidia nie ogłosiła jeszcze obsady wydarzenia na Twitchu, więc potencjalnie jest ono dostępne wyłącznie na YouTube.

Czego oczekujemy od przemówienia Nvidii na targach Computex 2024

przyszłość nigdy nie jest odległa… https://t.co/aADEco4shu

— NVIDIA GeForce (@NVIDIAGeForce) 29 maja 2024 r

Nvidia szczególnie milczy na temat tego, czego możemy się spodziewać podczas tego wydarzenia, chociaż istnieją pewne wyraźne sygnały, że Nvidia skupi się głównie na sztucznej inteligencji. Od lat stawia sztuczną inteligencję jako kluczowy element planów swojej firmy, najpierw w przypadku samochodów autonomicznych, a ostatnio w zakresie zasilania serwerów chatboty, takie jak ChatGPT.

Procesory graficzne Nvidii i ich rdzenie tensorowe trafiają do wszelkiego rodzaju aplikacji opartych na sztucznej inteligencji i w dalszym ciągu promują sztuczną inteligencję na poziomie lokalnym poprzez swoje Wideo RTX i swój własny Czatuj z chatbotem RTX.

Oczekujemy, że Nvidia pokaże, w jaki sposób jej sprzęt i oprogramowanie trafiają do serca wielu nowoczesnych platform AI. Być może zobaczymy nowe aktualizacje GeForce Now lub dowiemy się, w jaki sposób sztuczna inteligencja jest wykorzystywana do zasilania postaci niezależnych w grach wideo. Być może DLSS otrzyma kolejną aktualizację.

Nvidia nawet drażniła się z Funkcja sztucznej inteligencji w grach związana z żartem prima aprilisowym sprzed siedmiu lat.

Krążą pogłoski, że zobaczymy nową serię procesorów graficznych Blackwell, ale wydaje się, że będzie to bardziej prawdopodobne pod koniec roku. Na tym wydarzeniu nie pokładalibyśmy nadziei w nowym sprzęcie, ale nigdy nie wiadomo.

Zalecenia redaktorów


Source link