Laptop HP 250 G9 na białym tle.
HP

Jeśli szukasz dobrej oferty na laptop, który ma zaskakująco dobre funkcje i cechy podobne do stacji roboczej, możesz przyjrzeć się ofercie HP. HP 250 G9 z prawie wszystkimi specyfikacjami w pełnej wersji kosztuje dziś zaledwie 629 dolarów, czyli o 964 dolarów mniej w porównaniu z 1593 dolarów, jakie zwykle kosztowałby. Kliknij poniższy przycisk, aby samemu sprawdzić laptopa lub czytaj dalej, aby zapoznać się z naszą opinią.

Dlaczego warto kupić HP 250 G9

HP 250 G9 to laptop o przekątnej 15,6 cala z pewnymi opcjami dostosowywania. W ramach dzisiejszej oferty HP 250 G9 jest skonfigurowany w następujący sposób: ma procesor Intel Core i5, 16 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci SSD i jest wyposażony w kartę graficzną Intel Iris Xe. Aby spojrzeć na te opcje z odpowiedniej perspektywy, wszystkie są najwyższe, jakie wytrzyma HP 250 G9, z wyjątkiem pamięci wewnętrznej, dla której istnieje kilka opcji 512 GB jako alternatywy. Jeśli nie jesteś graczem, uważamy, że będzie to całkiem akceptowalne ze względu na takie rzeczy jak Dysk Google lub Dropbox dla Twoich potrzeb w zakresie przechowywania w chmurze.

Ten laptop ma dużą, pełną klawiaturę z klawiaturą numeryczną, która wygodnie mieści się w dolnej połowie obudowy dzięki dużemu ekranowi o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1080p. Dzięki temu świetnie nadaje się do wprowadzania danych, a dzięki swojej mocy obliczeniowej może być świetny laptop do pracy. Następnie, gdy nadejdzie czas wirtualnej prezentacji swoich odkryć, wbudowana funkcja redukcji szumów AI sprawi, że Twój głos będzie wyraźny, a aparat pokaże Twoją najlepszą twarz zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu.

Aby więc kupić HP 250 G9 i mieć niedrogiego laptopa wysokiej jakości, po prostu naciśnij przycisk poniżej. Laptop znajdziesz w cenie 629 USD w sklepie HP, z rabatem w wysokości 964 USD w stosunku do zwykłych 1593 USD. Jeśli to nie jest Twój styl, sprawdź naszą kolekcję najlepsze oferty na laptopy toczącej się obecnie akcji, która obejmie szeroką gamę produktów. Zdecydowałeś, że chcesz czegoś bardziej skupiającego się na grach? The najlepsze oferty na laptopy do gier może być bardziej w twoim stylu.

Zalecenia redaktorów


Source link