Zarówno Google Pixel Watch, jak i Google Pixel Watch 2 są dostępne w sprzedaży w Best Buy, więc jeśli czekasz, aż któreś z tych urządzeń do noszenia pojawi się ze zniżkami od oferty na smartwatche, to szansa, której nie możesz przegapić. Google Pixel Watch jest tańszy o 100 dolarów, co obniża jego cenę do 180 dolarów z 280 dolarów, podczas gdy Google Pixel Watch 2 kosztuje 60 dolarów, obniżając jego cenę do 290 dolarów z 350 dolarów. Wraz z popularnością Oferty Google Pixeluważamy, że te oferty będą ważne tylko przez krótki czas, więc musisz się spieszyć z zakupem, aby mieć pewność, że zaoszczędzisz.

Zegarek Google Pixel — 180 dolarów, kosztował 280 dolarów

Google Pixel Watch 2 – 290 dolarów, kosztował 350 dolarów

Zegarek Google Pixel — 180 dolarów, kosztował 280 dolarów

Zegarek Pixel na nadgarstku.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

The Zegarek Google Pixel wygląda jak tradycyjny zegarek z okrągłą kopertą i koronką z boku, a jego minimalistyczny wygląd dobrze komponuje się z designem smartfonów Google Pixel. 1,2-calowy ekran AMOLED jest jasny i kolorowy i potrafi prawidłowo wyświetlać dane gromadzone przez funkcje monitorowania stanu zdrowia i kondycji za pośrednictwem platformy Fitbit. Urządzenie do noszenia jest dostarczane z systemem Google Wear OS 3.5, zapewniającym dostęp do funkcji Asystent Google i inne usługi, np portfel Google I mapy Google. Google Pixel Watch będzie mógł także wyświetlać powiadomienia ze sparowanego smartfona, dzięki czemu nie będziesz musiał za każdym razem wyjmować go z kieszeni, jeśli chcesz sprawdzić, co otrzymałeś.

Google Pixel Watch 2 – 290 dolarów, kosztował 350 dolarów

Osoba nosząca zegarek Google Pixel Watch 2 z żółto-zielonym paskiem z materiału.
Joe Maring / Trendy cyfrowe

The Zegarek Google Pixel 2 znajduje się na naszej liście najlepsze smartwatche jako atrakcyjne i funkcjonalne urządzenie do noszenia, które jest w stanie śledzić zarówno poziom sprawności, jak i poziomu stresu, i jest ogólnie uważane za ogromne ulepszenie w stosunku do swojego poprzednika z Noś system operacyjny 4 po wyjęciu z pudełka. Nasz Google Pixel Watch 2 kontra Google Pixel Watch porównanie podkreślające ulepszenia, takie jak wygodniejsze dopasowanie dzięki przejściu z obudowy ze stali nierdzewnej na obudowę aluminiową, szybszy procesor w przypadku Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1, bardziej kompleksowy zestaw czujników do monitorowania stanu zdrowia, automatyczne rejestrowanie różnych typów treningów i dłuższą żywotność baterii dzięki szybszemu ładowaniu.

Zalecenia redaktorów


Source link