Mamy tutaj rozwiązanie problemu Wordle z 1 czerwca, a także kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci samodzielnie znaleźć odpowiedź. Odpowiedź umieściliśmy na dole strony, więc nie psujemy niespodzianki, zanim zdążysz zapoznać się ze wskazówkami. Przejdźmy więc do rzeczy, zaczynając od przypomnienia wczorajszej odpowiedzi.

Wczorajsza odpowiedź Wordle

Zacznijmy od przypomnienia sobie wczorajszej odpowiedzi Wordle dla tych, którzy są nowicjuszami w grze lub którzy nie grają w nią codziennie, a która brzmiała: „CHAOS.” Możemy więc powiedzieć, że dzisiejsza odpowiedź Wordle’a zdecydowanie nie jest taka. Mając to na uwadze, być może spróbuj jeszcze raz, używając jednego z nich Słowa rozpoczynające słowa i zawróć, jeśli nie będziesz miał szczęścia.

Wskazówki do dzisiejszego Wordle

Nadal nie możesz tego rozgryźć? Poniżej mamy dzisiejszą odpowiedź na Wordle. Ale najpierw jeszcze jedna rzecz: przyjrzyjmy się trzem wskazówkom, które mogą pomóc Ci znaleźć rozwiązanie, bez zdradzania go, więc nie musisz czuć się winny, że podtrzymałeś swoją passę przy życiu – w końcu włożyłeś trochę pracy! Lub po prostu przewijaj dalej, aby znaleźć odpowiedź.

  • Dzisiejsze Wordle zawiera literę B.
  • Dzisiejsze Wordle używa dwóch samogłosek.
  • Dzisiejsze Wordle jest terminem geograficznym.
Ktoś gra w Wordle na smartfonie.
Adobe Stocka

Dzisiejsza odpowiedź Wordle

Brak szczęścia? Nie przejmuj się – nie możesz zdobyć ich wszystkich! Jeśli chcesz po prostu zobaczyć dzisiejszą odpowiedź Wordle, aby kontynuować swoją passę, znajdziesz ją poniżej.

Odpowiedź na dzisiejsze Wordle brzmi…

CHAOS

Dzisiejsza definicja Wordle’a

A oto, co to oznacza, według naszego dobrego przyjaciela CzatGPT:

Wskazówki na jutrzejszy Wordle

Może się wydawać, że Wordle to szczęście, ale jest kilka dobrych praktyk, które możesz zastosować, aby uzyskać jak najwięcej wskazówek w zaledwie kilku zgadnięciach, dzięki czemu znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo, że uda ci się odgadnąć ostatnie słowo, zanim skończy ci się czas prób. Najważniejszym przypuszczeniem jest Twoje pierwsze zdanie, a cała sztuka polega na załadowaniu samogłosek (A, E, I, O i U).

Niektóre popularne słowa początkowe, z którymi ludzie mieli szczęście, to „adieu”, „media”, „powstań” i „radio”. Tylko pamiętaj, aby nie wybierać słowa z podwójnymi literami, bo zmarnujesz cenne domysły. Celem jest odgadnięcie, jakie samogłoski zawiera tajemnicze słowo, a następnie nałożenie na nie powszechnych spółgłosek i zbliżenie się do tego miejsca.

Twoje drugie słowo, zakładając, że pierwsze dało ci dobry punkt wyjścia, powinno zacząć w większym stopniu opierać się na powszechnych spółgłoskach, takich jak R, S i T. Więcej dobrych słów, które tu widzieliśmy, to „surowy”, „zirytowany ” i „odpokutować”. Nigdy nie chcesz ponownie używać liter z poprzedniej rundy, które były szare — wiesz, że nie ma ich w słowie.

Teraz wszystko zostało rozwiązane, definicja jest już załatwiona i masz kilka wskazówek, jak zmiażdżyć jutrzejszego Wordle’a. Oto kilka gry takie jak Wordle możesz spróbować dzisiaj.

Zalecenia redaktorów


Source link