Osoba wkładająca osłonę OSleeve do woreczka.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Inteligentne pierścionki to spora inwestycja i warto chronić je na palcu. Kiedy Samsung wypuści Pierścień Galaktykijej pierwszy inteligentny pierścionek, istnieje duża szansa, że ​​w niedalekiej przyszłości inteligentna biżuteria zyska więcej uwagi niż kiedykolwiek wcześniej — i więcej osób niż kiedykolwiek będzie szukać sposobu na zapewnienie jej bezpieczeństwa.

Wypróbowałem OSleeve, okładkę dla Pierścień Ouryi daje nam dobry wgląd w to, co może stać się najpopularniejszym dodatkiem do inteligentnych pierścionków jeszcze w tym roku.

Po co zakrywać swój inteligentny pierścień?

Pokrowiec OSleeve z woreczkiem i dwoma pierścieniami Oura.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

OSleeve pełni ważną funkcję, o której osoby noszące inteligentny pierścionek po raz pierwszy mogą nie od razu pomyśleć. Jeśli w pracy lub w czasie wolnym robisz takie rzeczy, jak podnoszenie ciężarów, praca z delikatnymi powierzchniami albo chwytanie szorstkich lub twardych powierzchni, powierzchnia Twojego inteligentnego pierścienia będzie zbierać drobne zadrapania i zarysowania, niezależnie od tego, jak twardy jest materiał. Umieszczenie go w pokrowcu ochronnym sprawi, że będzie wyglądał najlepiej.

Wysłano mi do wypróbowania dwie różne okładki OSleeve: jedną w kolorze Arctic White, a drugą w przezroczystym wykończeniu Luxe Clear. Przybyły w małym, białym woreczku, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Każdy z nich jest wykonany z miękkiego, elastycznego, ale przyczepnego silikonu, który owija się wokół zewnętrznej części inteligentnego pierścienia i po bokach. Pozostawia spód otwarty, więc nie musisz się martwić, że zakryje czujniki.

Dwie osłony OSleeve z woreczkiem i dwoma pierścieniami Oura.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Wersja Luxe Clear posiada małe logo OSleeve, natomiast wersja Arctic White jest pozbawiona jakichkolwiek oznaczeń. Łatwo je naciągnąć na Pierścień Oura i chociaż początkowo trudno jest je dokładnie wyśrodkować, odkryłem, że i tak po krótkim czasie układają się na swoim miejscu. Po włączeniu tworzy barierę pomiędzy pierścieniem Oura a dowolną powierzchnią, z którą się styka, niezależnie od tego, czy jest to sztanga, skała czy lakier samochodu.

Czy to wygodne?

Osoba nosząca osłonę OSleeve na urządzeniu Oura Ring.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Pokrowiec OSleeve na pierwszy rzut oka wygląda na dość duży i obawiałem się, że noszenie mojego pierścienia Oura Ring będzie niewygodne. Dodaje kilka milimetrów do szerokości pierścionka i zauważasz to między palcami już po kilku pierwszych założeniach. Jeśli jednak jesteś już przyzwyczajony do noszenia pierścienia Oura — i tym samym do uczucia inteligentnego pierścionka na palcu — znika on po krótkiej chwili.

Jest jednak bardzo chwytny, a „lepkość” trochę przeszkadza, gdy nosisz go w sposób ciągły. Zauważyłem, że „ciągnie” podczas wykonywania normalnych zadań, a jeśli inteligentny pierścionek jest luźny na palcu, będzie się poruszał częściej niż zwykle. Jednak w niektórych okolicznościach dodatkowy chwyt jest zaletą, na przykład obraca się na palcu znacznie częściej niż zwykle, a po zamoczeniu powierzchnia może wydawać się bardziej lepka. Jednak odkryłem to bardziej w wersji przezroczystej i zauważysz to tylko wtedy, gdy będziesz ją nosić przez cały czas, i nie sądzę, że jest to najlepszy sposób korzystania z OSleeve.

Osoba nosząca osłonę OSleeve na urządzeniu Oura Ring.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Rękawy są dobrze wykonane, ale nie są szczególnie atrakcyjne, mimo że są dostępne w różnych kolorach, i nie użyłbym ich do ulepszania lub zmieniania stylu Oura Ring w sposób, w jaki robimy to w przypadku etui na nasz telefon. Zamiast tego najlepszym rozwiązaniem wydaje się zakrycie inteligentnego pierścienia OSleeve, gdy jest to konieczne. Oznacza to, że pierścień jest chroniony w razie potrzeby i jest w tym bardzo dobry, ponieważ jego powierzchnia jest całkowicie pokryta. Ale w pozostałych przypadkach można go podziwiać bez ozdób.

Tylko dla Oury?

Używam OSleeve na pierścieniu Oura, ale czy pasuje on do innych inteligentnych pierścieni i co z przyszłymi produktami? Digital Trends zapytało Rachel Kelly, współzałożycielkę i szefową produktu w OSleeve, o plany firmy.

„OSleeve został zaprojektowany specjalnie tak, aby pasował do pierścienia Oura i jest również kompatybilny z inteligentnymi pierścieniami Ultrahuman” – powiedziała nam e-mailem. „W miarę upływu czasu będziemy weryfikować i udoskonalać dopasowanie do Muse RingOne i innych urządzeń. Samsung Galaxy Ring to kolejny ważny gracz na rynku, dlatego skontaktowaliśmy się z firmą Samsung, aby zbadać potencjalne partnerstwo.

Ale OSleeve chce wprowadzić nie tylko różne wersje dla różnych pierścieni, jak wyjaśnił Kelly:

„Chociaż OSleeve może wydawać się prostym ochraniaczem, znaczna część inżynierii włożyła w zapewnienie najlepszego dopasowania. Konsekwentnie badamy nowe materiały i tekstylia, aby zwiększyć trwałość, a nowe warianty mają pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Mamy ekscytujący plan rozwoju produktów, który zakłada kontynuację innowacji wraz z wprowadzaniem na rynek nowych produktów z inteligentnymi pierścieniami i ewolucją potrzeb naszej społeczności. Posiadanie wspierającej społeczności pomaga nam ponownie inwestować w innowacje, aby tworzyć bardziej zachwycające produkty”.

Ile to kosztuje?

Osoba nosząca osłonę OSleeve na urządzeniu Oura Ring.
Andy Boxall / Trendy cyfrowe

Ile kosztuje ten cienki, lekki kawałek okrągłego silikonu? To nie jest tanie. OSleeve sprzedaje każdy z nich za 35 dolarów, czyli mniej więcej tyle, ile zapłacilibyśmy za przeciętne etui na smartfona, niezależnie od wybranego koloru. Rozmiar OSleeve, którego potrzebujesz, zależy od rozmiaru Twojego inteligentnego pierścienia, więc łatwo jest wybrać odpowiedni dla siebie, a cena również się nie zmienia. Mój pierścionek Oura ma rozmiar 11, a średni rękaw OS jest bardzo wygodny, ale nie niemożliwy do założenia lub zdjęcia. Jeśli chcesz, aby Twój pierścień Oura wyglądał jak najlepiej, OSleeve jest na to świetnym sposobem.

OSleeve nie jest jedyną firmą produkującą pokrowce na inteligentne pierścienie. Na przykład istnieją inne opcje dostępne za pośrednictwem Amazon. Oura dostarcza jeden z nich jego pakiet EquinoxI RingConn oferuje przezroczystą silikonową osłonę jako oficjalne akcesorium. To, czy warto go kupić, zależy od tego, czy inteligentny pierścionek kiedykolwiek uszkodzi Ci palec, czy też chcesz mieć pewność, że na zawsze pozostanie wolny od zarysowań. Tak czy inaczej, jeśli w tym roku inteligentne pierścienie odniosą ogromny sukces, osłona pierścienia może okazać się kolejnym z niezbędnych zakupów akcesoriów, które dokonujemy, aby chronić naszą kosztowną inwestycję technologiczną.

OSleeve jest dostępne do kupienia już teraz.

Zalecenia redaktorów


Source link