W nadchodzącą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Wieczór z kulturą w Zamku”, które składa się z dwóch głównych elementów. Główną atrakcją będzie koncert noworoczny przygotowany przez Gminną Orkiestrę Dętą z Baranowa Sandomierskiego. Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00 i zapowiada się jako wyjątkowe muzyczne doświadczenie.

Jednak to nie wszystko, co czeka na uczestników tego wieczoru. Planowane jest również otwarcie wernisażu wystawy pod tytułem „Lasowiackie Inspiracje Renaty Sendrowicz”. Na tej wystawie będzie można podziwiać różnorodne dzieła artystyczne, takie jak hafty, obrazy czy wycinanki. Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 16:00, tworząc wyjątkową okazję do zgłębienia lokalnej kultury i sztuki.

To wydarzenie zapowiada się jako doskonała okazja do spędzenia czasu w kulturalnym i artystycznym otoczeniu, łącząc przyjemność koncertu z możliwością podziwiania lokalnych dzieł sztuki. „Wieczór z kulturą w Zamku” obiecuje niezapomniane przeżycia dla miłośników muzyki i sztuki, przynosząc radość i inspirację na początek nowego roku.