Piosenkarka zaskoczyła swoim strojem, pokazując więcej niż odrobinę skóry podczas środowego wieczoru na czerwonym dywanie w Los Angeles

Katy Perry przyciąga uwagę!

W środę, 39-letnia wokalistka zaprezentowała swoją czarną stringi i pośladki, pojawiając się na czerwonym dywanie podczas Billboard Women in Music Awards 2024.

Perry nosiła stringi pod czerwoną spódnicą sznurowaną z tyłu, do której dobrała pasujący gorset z falbanką oraz parę wysokich na niebotycznie czarnych szpilek. Sędzia programu American Idol dopełniła swój strój naszyjnikiem z pereł i kolczykami z perełkami, a ciemne włosy zebrała w długiego, gładkiego kucyka.

Piosenkarka „Bon Appétit” pochwaliła się również swoim nowym tatuażem protetycznym. Dając bliższe spojrzenie na motyla na swoim Instagramie po wieczorze, Perry udostępniła zdjęcie swoich pleców i oznaczyła makijażystę Hugo Villasenora.

„Jesteś moim motylem, cukrowym dzieckiem,” napisała Perry w poście.

Karuzela zdjęć zawierała również serię ujęć Perry pozującej za kulisami gali, która odbyła się w YouTube Theater w Los Angeles, wraz z filmikiem zbliżającym się do jej tatuażu i stringów, gdy ktoś pomagał zacisnąć sznurówki na tyle jej spódnicy.
Wieczór poprowadziła Tracee Ellis Ross, a wśród uhonorowanych znalazły się Karol G, Victoria Monét i Kylie Minogue.

Pojawienie się Perry na gali nastąpiło po tym, jak wspierała koleżankę po fachu, Taylor Swift, podczas jej pierwszego koncertu trasy Eras w Sydney w zeszłym miesiącu.

Gwiazda oglądała show Swift z namiotu VIP na stadionie Accor i później podzieliła się serią zdjęć i klipów z koncertu na swoim Instagramie, w tym uśmiechniętym selfie z 34-letnią piosenkarką „Karma”.

„Miałam okazję zobaczyć dziś wieczorem, jak stara przyjaciółka świeci ✨♥️,” napisała Perry w podpisie do karuzeli.

Nie przegap żadnej historii — zapisz się na darmowy codzienny biuletyn PEOPLE, aby być na bieżąco z najlepszymi treściami oferowanymi przez PEOPLE, od wiadomości o celebrytach po poruszające historie ludzkie.

Post „Roar” piosenkarki zawierał również filmy z występów Swift, takich jak „You Belong with Me” i „Bad Blood”. Podczas wykonania tego drugiego utworu przez Swift, Perry obróciła swoją kamerę, aby pokazać siebie z zaskoczonym wyrazem twarzy i śpiewającą do tekstów, które wydawały się być inspirowane ich wieloletnimi skomplikowanymi relacjami.